Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Ebu Saidü'l-Vaaz demiştir ki: Rüyasında üzümün bağını, üzüm bağı ve üzüm asması gören hanım ile, Rüyada görülen üzümün kendisi de mal ve rızık ile tabir edilir. Rüyada üzüm bagına ait kütüklerin kalınlığı ise Sağlık ve sıhhat ile yorumlanır.

Yine Ebu Saidü'l-Vaaz'e göre Rüyasında üzüm bağı aldığını gören, eğer bekâr ise, evleneceğine işaret etmiştir. Rüyada bağı dikmeyi de hayırlı ve güzel işlerin işareti olarak bildirmiştir.

Bag ve Asma görmek ev ve kadin ile, meyvesi malla, yapraklari saglikla, salkimlar rizkla, sulamasi cinsi iliski ile, kütükleri serefe ulasmakla tabir olunur. Rüyasinda bir üzüm, bagi satin aldigini gören, evlenir. Asmanin dallarindan Su aldigini gören bir kadindan mal alir. Kis mevsiminde meyveli bag görmek, mali zayi olmus ve zengin sanilmis olan bir kadinla yorumlanir.

Kirmani ye göre; Bir üzüm bagi satin aldigini gören, evlenir. Bag kütüklerinin altini kazdigini gören sevince erisir. Bir asmanin altinda oturdugunu gören, dinin kuvvetine ve uzun bir ömre nail olur. Bag bozumu görmek, yokluga ve sikintiya isarettir.

Rüyada Üzüm Bağı yorumları

aynur

erkek kardeşim ablamın oglu ben gece üzüm bagı satın almaya gidiyoruz sahibinin kapısına gidip bagı satın almak istedigimizi sölüyoruz ew sahibi kara bi adam kısa boylu cok esmer araplara benziyo korkuyorum bi an bahceye girmekten vazgeciyoruz sonra gelmişken bakalım diyoruz ama hava karanlık oldugu için adamında bizimle gelmesini istiyoruz kabul ediyo adam önde arkadında kardeşim arkasında yigenim onun arkasındada 1 metre mesafeler var aramızda ben benim arkamdanda bi kadın geliyo biraz ilerliyoruz tam bahçeye girecekken 2 köpek cıkıp havlıyo hepimizde kacıyoruz

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*