Rüyada Uzay Görmek

Uzaya gittiğini görmek, Rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar.

Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar

Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur, olgunlaşır ve huzur bulur.

Rüyada uzayda bir uçan dairede bulundugunuzu ve bir takim yildizlara inip dolastiginizi görmek, her hususta hayal ettiginiz seylerin simdilik hakikat olamayacagina, fazla ve olmayacak seyler hayal ettiginize isarettir.

Uzay Rüyaları çok değerlidir ve dikkatle yorumlanmalıdır. Uzaya gittiğini gören, kimsenin bilmediği, görmediği, işitmediği olaylara tanık olur. Güveni ve inancı artar. Uzaya çıktığını ve dolaştığını gören, olgunlaşır ve hikmet sahibi olur.

Uzay rüyaları çok değerlidir ve dikkatle yorumlanmalıdır. Uzaya gittiğini gören, kimsenin bilmediği, görmediği, işitmediği olaylara tanık olur. Güveni ve inancı artar. Uzaya çıktığını ve dolaştığını gören, olgunlaşır ve hikmet sahibi olur.

Rüyada Uzay yorumları

Ayşe

Rüyamda uzayı görmek ve uzayın büyüklüğünde ve genişliğinde kendi kendime istişare ediyordum

salh

bende rüyamda dünyadan bir boru gibi birşeyle yanımda eşimle 2kişide o borunun personeli uzaydan geçerek başka bir mah mi desem dünyadaki evler gibi bir yere geldik sonra uyandım hayırdır inşallah

srkn

rüyamda uzaydan dünyayı gördüm ve beyaz büyük heykeller vardı ve gökyüzü masmaviydi.

fatma

rüyamda uzaylıların bizi kovaladığını gördüm ve bizi öldürmeye çalışıyorlardı
ama sonra ben

Rengin

Rüyamda dünyanın sonunun geldiğini ve bu sebeble herkezin uzaya gittiğini ve orada yaşamaya başladığını görüyorduö

ramazan

gorduğum ruyada uzaya gittiğimi fark ediyorum uzayda nasıl desem ki yer çekimi yok uçuyorum boyle uçarken sevmediğim bir bayanı goruyorum oda benle uçmaya gezinmeye başlıyor ve anıden uzayın derinliklerine duşuyor bende buna seviniyorum bu neye işarettir bilmek isterim

pınar

rüyam çok karışık bir sürü insan var ve bir şeylerden kaçışırken mağara gibi bir yere geçiyoruz orada insan kılığına girmiş bir çocuk vardı insanlara yardım edecek gibi gösterirken bütün insanları mağaraya geçirip canavara dönüşüyor ve onaları öldürüyor ben ise saklanıyorum kendimi kamoflaj edip elimde de bir çocuk var o çocukla birlikte oradan çıkıp orayı patlatıyor canavarı öldürüyorum.sonra çok güzel bir piknik alanına çıkıp hiç birşey olmamış gibi insanlar huzur ve mutluluk içinde ailece piknik yapıyorlar.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*