Rüyada Kilit Görmek

Hayatinizda birtakim karmasikliklar olacak; fakat ask hayatinizda rakibinizi yenilgiye ugratmanin yolunu bulacaksiniz.

Rüyada kilit görmek, emin bir adama isarettir. Bir kilit açtigini gören hapis bir kimse, hapisten kurtulur, üzüntülü ve kederli olan bir kimse, rüyada bir kilidi açtigim görse, o kimsenin üzüntü ve kederi gider ve isi kolaylasir.

Kilit, hazirlik, delil ve kuvvettir. Kilidi açtigim gören kimse, hanimini kendisinden ayiracak bir yemini yapmasindan kaçinsin. Kilidin açildigini görse, kan kocadan her birisi digerinden ayrilir. Kilit, emanetleri korumakta itimat edilir bir adama isarettir.

Bir kapiyi kilitledigini gören kimse, kefil olur. Bir kilidi açtigini gören kimse, üzüntüden ve kefillikten kurtulur. Kilidi, kilitlemek keder, açmak ise kederden kurtulmaktir.

Evlenmek isteyen kimse için kilit görmek emniyetli, ev islerini güzel yapan ve itibarli bir kadina isarettir. Yolculuk yapmak isteyen kimsenin kilit görmesi, selametle sag salim gitmesine isarettir.

Demir kilitler, sifre ve ilmi çözmeye isarettir. Agaç kilitler, zevcedir. Kilitler, gaflete isarettir. Kilit, kefilin borç ödemesine de isarettir.

Kilitler, isaret ettigi kimsenin hayatina, bulundugu durumunu korumaya ve saglam bir dine isarettir. Bazen demir kilitler, eger agaç kilitlerin kullanilacagi yerinde kullaniliyorsa, seref ve yücelige isarettir.

Agaçtan olan kilitler, nifaka, sözde tereddüt etmeye ve rüsvet almaya isarettir.

Rüyada Kilit yorumları

ÖZLEM

RÜYAMDA YATAĞIMDAKİ DÖŞEĞİN İÇİNDEN SARI KÜÇÜK VE İNCE BİR KİLİT ÇIKARDIM, SOL ELİMDE VE TOZ,KIL YUMAĞI İÇİNDEYDİ.. BÜYÜLÜ VE BAĞLANMAM İÇİN YAPILMIŞ OLDUĞU FİKRİ İLE UYANDIM..

Huri

Rüyamda eski kapilara takilmis kömürlük, kiler kilitleri görüyorum. Kale gibi önümde duruyor kapilar kilitlenmis sekilde.....?
Simdiden tesekkür ederim. Cevabinizi bekliyorum..:-)

elif

rüyamda babam bir kilit ti açmış sonra dünya sarsılmış her yer kararmış sonra bir adam gelmiş onu hemen yerine koyun yoksa dünyanın sonu gelecek demiş kilidin içinden çıkan bir kalp di. kalbi çekiçle dövmüşüz kiliti kaybetmişiz babam başka kilite koymuş ama olmamış.etraf iyice kararınca saniyeler kaldı sonra ben gerçek kilidi buldum ve içine kalbi koymaya calışırken başkaları bana engel olmaya çalışıyorlardı bende koşturarak koymaya çalıştım ve en sonunda kalbi kilitin içine koymuşum ve uyandım çok acayipti ne anlatıyo acaba?

busra

Ruyamda bir mezarliktsyim mezsrin demir kiliti var. Ben o kiliti acmak icib mezazarci adama saldiriyorum. Sonra kiliti aciyorum. Bir kiz cikiyor.gebc bir kiz.

bedriye

rüyamda 7 aylık bebeğim kucağımda uyuyor beşğe yatıracağım hertarafı bahçe teliyle dolandırıp her ttarafına kilit takmışlar bi türlü yatıramıyoum bi boş yer buldum ordada köpek varmış bana saldırdı ama ısıramadı sora bi oda buldum bebeğimi yatırdım yaşlı bi teyze geldi bana iftira attı altınları kaybolmuş sen çaldın diye çok panik yaptım sonra bende onla birlikte aramaya başladım dolapta bulduk altınları ne anlama gelir lütfen cevap yazın

ayşe

rüyamda ölmüş eşim evime gelip kapıları kilitledi sonra evi dağıttı ne anlama gelir

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*