Rüyada Tren Görmek

Seyir halinde katar Rüyada tren görmek iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.

Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile Rüya sahibinin iyilik göreceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.

Rüyada tren görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır. Bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Kişi trene uzaktan bakıyorsa haber alır. Trenin içinde ise sıkıntıdır. Kişi trende ateşçi ise zengin olacak demektir.

Rüyada bir trende seyahat etmekte oldugunuzu görmeniz, kisa bir yolculuga çikarak, kazanç elde edeceginize isarettir. Trenin bozulup yolda kaldiginizi görmek, hafif bir hastalik geçireceginize; yolda bir tren kazasi ile karsilasmak, bir tartismada sahitliginize basvurulacagina delalet eder.

Genel anlamda rüyada tren görmek refah, işlerin yoluna girmesine işaret eder.

Rüyada Tren yorumları

bahar

rüyamda çocuklarımın trenden düştüğünü gördüm ve korku içinde uyandım bagırarak ne anlama geliyor

yasemin

iki tren arasında bir arabanın ezildiğini gördüm

bahar

rüyamda trenin üstündeyken tren çok hızlı bir şekilde gidiyordu sanki beni düşürmeye çalışıyordu,çok korkuyordum ama öyle bir tutundumki düşmemek için elimden geleni yapıyordum , bu ne anlama geliyor bilgi verirseniz sevinirim...

tufan

Rüyada kız arkadasım var tren gardan yeni kalkıyor hareket halindeki trene binmek için kızı kucaklayıp koşuyorum onu bindiriyorum. Ardından koşarak biniyorum. Ardından yolculuğu tamamlıyorum ankarada iniyoruz.

meltem

Ruyamda trenin hareket ettigini bende treni durdurmaya calisiyorum ama durduramiyorum anlami ne

rdvn

s.a. rüyamda trendeymişim sonra cüzdanımı yere atıyorum b ir delikten düşüyor. sonra abimle aramaya başlıyorum daha sonra cüzdanımı yapraksız büyük büyük bir agacın dalında buluyorum onu almak isteyenler var sanki orada. ama cüzdanım bana geliyor geri ve içinde büsürü kagıt para var. bide 1000 dolar veya euro var eksik yok cüzdanımda.
tşkler..

Hakan

Rüyada bir trenin içindeydim sanırım birisiyle vedalaşıyordum net hatırlamıyorum. Tren hareket etmeden inmem gerekiyordu. Tren hareket edip hızlanırken kapıya yöneldim atlamaya çalışıyordum ama bunalık görüyordum ve sanki başım dönüyor gibiydi. Atlarsam yuvarlanıp trenin altında ezileceğimi düşünerek atlayamadım. Trende kaldım.

seyfi

yolculuk için bilet aldm treni gördüm gara giriş yapıyordu

sinem

birleriyle cafe gibi bir yerde oturmuş muhabbet ediyorduk.bana 2 gün yada 2 saat içinde gelecek diyorlardı.bende onu karşılamak için trene biniyorum.trenden indiğimde bi köpek yavru yemek yiyordu yanında bi kız vardı ona diyorum sakin bu gün diye annesi nerde diyorum korkma yukarıda oda sakin diyor sonra arkdaşımı karşılamak için ordan ayrıldım ve uyandım

yusuf

kendimi bi trende görüyorum. ama tren bi şehir gibi içinde dükkanlar pazar yeri gibi yerler var. bi dükkana giriyorum.bıçak dükkanı gibi biyer biraz korkuyorum. bir anda deprem olmaya başlıyor bulunduğum yer önce hafif hafif sonra çok şiddetli sallanmaya başlıyor. deprem oluyor kaçın diye bağırarak dükkandan çıkıyorum. kompartıman gibi yerler görüyorum. orda bi arkadaşımı görüyor uzaktan izliyorum

İBRAHİM

Rüyamda başka bir şehirdeydim, tekrar evime geri dönmek için yola çıktım ama yolu bilmiyordum, birilerine sordum ve o anda oradan tren hızlı bir şekilde geçti, ve uzaktan bir köpek bana havlıyordu ama yanıma gelemedi.Bu arada bana yolu tarif eden kişiler beni evlerine çağırdılar ve ben tam eve girerken sıkıştım giremedim ve uyandım ama çok etkilendim cevap yazarsanız sevinirim. Saygılar

elif

trene bindim inmem gerekti inmeye çelıştım ineceyi heryerde buzleanmıştı zorla kayarak indim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*