Rüyada Top Görmek

Düşmanlık ve tartışmaya, kimi insanların terk ettiği ve kimilerinin de aldığı mala, bir yerden bir yere gitmeye, yolculuğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Futbol.)

Sizi seven ve saygı duyan birçok arkadaşınız var. Sizi çok güzel günler bekliyor.

Düşünce farklılıkları nedeniyle çakişme, tartışmadır.

Rüyada çocuklarin veya futbolcularin oynadigi topu görmek, güzel sesli bir kimse ile tanisacaginizi, müzik merakinizi tatmin için konserlere sik sik gitmek firsatini bulacaginizi gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada top görmek, düsmanlik ve münakasa yapmaya bazi kimselerin terkettigi ve bazilarinin da arzu ettikleri dünyaya isarettir. Bazen yolculuga çikmaya ve bir yerden diger bir yere nakletmege de isarettir. Top, adamla da tabir edilir. Top deri cinsinden olursa, o adam lider veya alim birisidir. Topla oynamak düsmanlik ve münakasa yapmaga isarettir.

Rüyada top görmek; alıcağınız güzel bir habere çok sevineceğinize işarettir.

Rüyada Top yorumları

berna

merhaba ben rüyamda bahçede oturuyordum sonra kuzenim top uzatıyodu falan oynadık sonra birden bire içeri birsürü top girdi ben kaçmaya çalıştım ama öylece olduğum yerde kaldım kaçamadım kuzenim kaçtı bunun anlamı nerdir ?

ela selvi

rüyamda bahçede duruyordum bizim evin bahçesinde bizim evin bahçeside büyük bir bahçe sonra baktım bir anda 5. katın çatısısının üzrinden top yagıyor hemde bir sürü bahçedeki çocuklarla hep topladık ama yine bir sürydü bitmiyordu lütfen bunun açıklamasını bana yaparmısınız çok merak ediyorum

Meltem

Merhaba.Ben rüyamda top mu yoksa başka bir şey mi dilimi ıssırıyor gibi oluyor ben de çekip alıyorum onu atıyorum.Acaba bu neye delalet eder?

aybuke

rüyamda birbirimize top atıyordu

yorumcu

Rüyada maç bir amaca, hedefe ulaşmak için mücadele etmektir.

TOP FIRSATTIR.
Top kimdeyse fırsat ondadır iyi kullanmak lazım.

GOL ATMAK maç bitmişse kazanmak/amaca ulaşmak/ maç bitmemişse ulaşılmak istenen amaca ulaşma konusunda elinin güçlenmesi demektir.

zeliha

çok teşekkür ederim rüyamda top görmenin ne olduğunu öğrendim

ramazan

rüyamda canımdan cok sevdiğim kız elime bir bebek verdi bana bir bebek verdi yani ? ? ?

selin

rüyamda futbol topuyla golf oynuyordum çizgilerin içinden geçiriyordum ve de yanımda tanımadığım sarışın bir kız vardı

öznur

rüyamda bir parkta bir çocuk bana top atıyor ben topu tutuyorum ama elimden kayıp yokuş aşagı düşüyor diğer çocuk ta topu tutuyor ama gördüğüm çcukları gerçek hayatta da tanıyorum ne demek

tuğçe

parkın ortasındayız bir tane oğlan var ona elimle topu atıyorum karşılık vermiyor sonra bakallarına giriyor ardından da ip gibi yağmır yağıyor gök gürlüyor ne demek acaba

gamze

rüyamda uçağa bnip yukarıdan top attmak ne demektir

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*