Rüyada Terlik Görmek

Renkli ve güzel terlikle yürümek bereket ve sürura, sevinç ve neş eye, Terlik hizmetkara, evin hanımına, güç ve kuvvete, menfaat ve mala, rahatlığa ve yolculuğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Takunya.)

Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. bu Rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir.

Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir.

Ufak, tefek sıkıntıdır. Ama çok güzel bir terlik bekar bayanlar için evlilik olarak yorumlanır.

Rüyada Terlik yorumları

emir

rüyamda koca sepet renkli terlik gördüm

Nigar

ruyamda terlik qiymiwdim mavi renkte ,tanidigim biri evde uyuyordu ve sonra durup benden terlik istedi bende ayagimdaki terliyi verdi o da gulumsedi .Acaba bu neye iwaret eder ?

aynur

rüyamda amcam bana terlik almıstı ıkı tane bırısı buyuktu ayagıma dıyerısıde kucuktu ayagıma yıydıgımde ıkısıde olmuyordu sonra aglamaya baslıyordum bu ne demek bılmıyorum

emıne

ruyamda terlıgım kopmus ama umursamadan yoluma gıdıorum

bilge

rüyamda ev terligiyle dışarıda geziyordum. bu ne işaret acaba ?

rabiya

ruyamda kaybrttiğim terliğimi bulduğumu gordum acaba bu neye işrettir

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Buğday Görmek | Rüyada Buğu buhar Görmek | Rüyada Buğzetmek Görmek | Rüyada Buhar Görmek | Rüyada Buhar makinesi Görmek | Rüyada Buhur Görmek |