Renkli ve güzel terlikle yürümek bereket ve sürura, sevinç ve neş eye, Terlik hizmetkara, evin hanımına, güç ve kuvvete, menfaat ve mala, rahatlığa ve yolculuğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Takunya.)

Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. bu Rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir.

Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir.

Ufak, tefek sıkıntıdır. Ama çok güzel bir terlik bekar bayanlar için evlilik olarak yorumlanır.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Terlik Görmek yorumunu okudunuz. Terlik ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada T harfi ile başlayan Rüya Tabirleri T sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Terlik rüyanız hayr olsun.

Rüyada Terlik yorumları

Nigar

ruyamda terlik qiymiwdim mavi renkte ,tanidigim biri evde uyuyordu ve sonra durup benden terlik istedi bende ayagimdaki terliyi verdi o da gulumsedi .Acaba bu neye iwaret eder ?

aynur

rüyamda amcam bana terlik almıstı ıkı tane bırısı buyuktu ayagıma dıyerısıde kucuktu ayagıma yıydıgımde ıkısıde olmuyordu sonra aglamaya baslıyordum bu ne demek bılmıyorum

emıne

ruyamda terlıgım kopmus ama umursamadan yoluma gıdıorum

bilge

rüyamda ev terligiyle dışarıda geziyordum. bu ne işaret acaba ?

rabiya

ruyamda kaybrttiğim terliğimi bulduğumu gordum acaba bu neye işrettir

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ

Bayanlara Özel

Rüyada Pasta Görmek | Rüyada Pastırma Görmek | Rüyada Paşa Görmek | Rüyada Patates Görmek | Rüyada Patavatsızlık Görmek | Rüyada Paten Görmek |