Tereyağı

Rüyada Tereyağı görmek faydalı ilme, şüpheden uzak durmaya, sağlam inanca, hoşsohbet kadına delalet eder.

Rüyada tereyağı tartılıyor, alınıyor veya satılıyorsa, genç yaştaki erkekler için; işlerinde başarı elde etmek için daha dikkatli olması gerektiğine, genç bir kız görüyorsa; hiç istemediği bir iş için zorlanacağına, olgun yaştaki kadınlar; için dikkatli olmasına işarettir. Eğer tereyağlı bir Ekmek yemişse, bu Rüya herkes için iyi bir talih ve rızıktır.

Rüyada taze ve sapsarı bir tereyağı gördüyseniz, sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir.

Taze ve sarı tereyağı, sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Tereyağı Görmek yorumunu okudunuz. Tereyağı ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada T harfi ile başlayan Rüya Tabirleri T sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Tereyağı rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Tereyağı yorumları

Necat

Selamlar. Hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Rüyamda ilk önce tereyağı gördüm. Sonrasında tereyağının içinde şeffaf kanatları olan böcekler gördüm. Ne anlamına geldiğine dair yardım edin bana.Cevabınızı bekliyorum.Önceden teşekkürler efendim.

özlem

bır suru tere yagı vardı kocamanlardı yarısını aldım

gökhan

çuvallarla dolu peynir ve içinde dolu tereyağı

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Keskek Görmek | Rüyada Keskekcı Görmek | Rüyada Kesmek Görmek | Rüyada Kesmek kesilmek Görmek | Rüyada Kestane Görmek | Rüyada Kestane ve pelıt agacı Görmek |