Rüyada Tereyağı Görmek

Rüyada Tereyağı görmek faydalı ilme, şüpheden uzak durmaya, sağlam inanca, hoşsohbet kadına delalet eder.

Rüyada tereyağı tartılıyor, alınıyor veya satılıyorsa, genç yaştaki erkekler için; işlerinde başarı elde etmek için daha dikkatli olması gerektiğine, genç bir kız görüyorsa; hiç istemediği bir iş için zorlanacağına, olgun yaştaki kadınlar; için dikkatli olmasına işarettir. Eğer tereyağlı bir Ekmek yemişse, bu Rüya herkes için iyi bir talih ve rızıktır.

Rüyada taze ve sapsarı bir tereyağı gördüyseniz, sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir.

Taze ve sarı tereyağı, sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir.

Rüyada Tereyağı yorumları

Necat

Selamlar. Hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Rüyamda ilk önce tereyağı gördüm. Sonrasında tereyağının içinde şeffaf kanatları olan böcekler gördüm. Ne anlamına geldiğine dair yardım edin bana.Cevabınızı bekliyorum.Önceden teşekkürler efendim.

özlem

bır suru tere yagı vardı kocamanlardı yarısını aldım

gökhan

çuvallarla dolu peynir ve içinde dolu tereyağı

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Yalan soylemek Görmek | Rüyada Yalanlamak Görmek | Rüyada Yaldırık yıldızı Görmek | Rüyada Yaldız Görmek | Rüyada Yaldızcı Görmek | Rüyada Yaldızlı kağıt Görmek |