Rüyada Tavşan Görmek

Zevceye delalet eder. Beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadına, Siyah ve çirkin tavşan kötü huylu kadına, Sahip olduğu tavşanın ölmesi çocuklardan gelecek sıkıntıya, Tavşan kesmek eşinden ayrılmaya, Tavşanın kendisiyle konuştuğunu görmek halkın hoş iyyi görmediği bir kadınla arkadaşlığa, Tavşanı tutmak ya da avlamak evlenmeye delalet eder.

Rüyada hızlıca koşan bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırra işarettir. Tavşanı avlamak, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığını; satmak, satın almak veya pişirip yemek hafif bir hastalıkla yorumlanır.

Rüyada hızlı koşan bir tavşan görmek, gizlenmesi lazım olan bir sırra yorumlanır. Tavşan avlamak, endişe ve şüphe içinde bir zamanın yaşayacağınıza işarettir. Rüyada yavşan satmak, satın almak veya yemek Sağlık durumunun hafif bir hastalıkla yorumlanır.

İş hayatında büyük başarı elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda mutluluklar peşinizi bırakmayacak.

Sevimli, neşeli, candan, zeki, korkak bir arkadaştır.

Tavşan sevimli, neşeli, candan fakat pekte cesareti olmayan bir tanıdıktır. Tavşan görenin böyle bir ahbabı olur. Tavşanı seven, okşayan, böyle birine yardım eder.

Tavşan sevimli, neşeli, candan fakat pekte cesareti olmayan bir tanıdıktır. Tavşan görenin böyle bir ahbabı olur. Tavşanı seven, okşayan, böyle birine yardım eder.

Rüyada Tavşan yorumları

rıdvan

ruyamda bir tavşan vuruyordum vurduğum tavşan tazı oluyordu ve pişirip yiyordum manası nedir

Didem

Evimin önündeki zemin olduğu gibi tavşan doluydu.Evin önüne ağaç dikmişler , kafamı kaldırıp bakıyorum dallarda onlarca tavşan. Beyaz ve karma renkteler. Eve geçerken kafama düşecekler diye tedirgin oluyorum.
Düşüyorlar da sağa sola . Çoğu beyaz renkli , güçsüz yavru tavşandı . Bilen biri yorumlarsa merakla okur teşekkür ederim.

yaren

rüyamda beyaz yumuşacık kırmızı gözlü bir tavşanın ellerinden (patilerinden) tutuyordum gerisini hatırlamıyorum:D

kader

rüyamda tavşan gördüm

ela

ben bi kersinde ruyamda tavsan gordum ve tavsan kaciyodu onu yakaliamga calisiyordm kosdum ve yakaladim acaba ne demek

vefa xanim

xeyirli olsun insallah yuxuda gorurem menim qizii qacirdirlar baslayiram axtarmaqa axtara axtara getdim gordum coxlu tavsanlar var orda qizimin basini kesibler dedim olmaz men yalnis gormusem yaxina catanda gordum dovsanin basidi kesilen amma menim qizim olub basida tavsan basidi basi kohnelmis tavsan basidi basladim qisqirmaqa ayil ayil deye yuxudan qorxaraq oyandim yusif peyqenber iyiye yoza insallah

tuğhan

rüyamda iki tane tavşanın su içinde ölü durumdayken canlandığını gördüm hayır olur insaallah

Recep

ben rüyamda memeli bir tavşanı boynundan vurdum bırde beyaz tavşan avladım ins hayırlara vesile olur

yalnızkurt

slm arkadaşlar benim ruyamdada sarı yeşillik ormanlık bir alanda tavşanı yakaladım bir ön ayagından bir arka ayagından ne anlama geldigini araşdırırken verilen cevaplar tatmin edici degil işallah rüyalarınız rüyam hayır olsun

ahmet

rüyamda bir tavşan bana bir şey veriyor içini açıyorum sayılar var kağıtta ve içinde birde çiklata dilimi var ço tuhaftı yaaa...

soner

Bende ruyamda erkek tavşan gormuştum hic yanımdan ayrılmıyordu sanki elime baglamışlardı

ahmet

ruyamda tavsanlari bir bir topluyordum bazilari sakin bazilari hircin siyah degildi ama birakmaya calistigim halde beni birakmiyordu sanki elime yaapismis...

gamze

rüyamda birinin elin de siyah beyaz bir tavaşan gördüm ve bu tavşan yavruydu

dilek

beyaz tavsanlar dolu bir yerde oyle duruyordu ve yan tarafta taze sovanlar vardl

tavşan

bizim evin kapının önünde siyah ve beyaz karışımı bir renk tavşan vardı

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*