Rüyada Taç Görmek

İlme ve Kur-an'ı Kerim'e, çocuğa; Gümüş taç erkek için asalet ve saltanata, şeref ve itibara; Altın taç malının eksilmesine, mekruh işlemeye, Altın ve diğer güzel taçlar kadın için evlenmeye, kocası hasta olan kadının tacını çıkarması eşinin vefat etmesiine, Tacını birinin düzeltmesi dinen salim olmaya, Tacın düşmesi ve çıkarılması üzüntü ve keder getirecek gelişmelere delalet eder.

Rüyada taç giydiğini görmek, çok yakında büyük bir murada kavuşacağına; başkasını taç takarken seyrederse, rakipleri arasında yüksek bir mevkiye geleceğine işarettir.

Başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın çok güzel bir evlilik yapar.

Tacın baştan çıkarılması yada düşmesi, ayrılık ve başarısızlıktır.Rüyada taç giymek, çok kısa bir süre sonra büyük bir isteğinizi gerçekleştireceksiniz demektir.

Rüyada başkasını taç giyerken seyretmek, düşmanlarının karşısında yüksek bir seviyeye yükseleceğine yorumlanır. Rüyada taç evlilik, işte başarılı olmak, kısmet olarak kabul edilir.

Hayatınızda değişiklikler ve güzel yenilikler olacak. Rüyada taç taktığınızı gördüyseniz, bu çok başarılı olacağınız anlamına gelir.

Rüyada taç, evlilik, işte başarı, kısmet yorumlanır. mutluluktur.

Rüyada taç birleşme, evlilik, işte başarı, kısmet olarak yorumlanır. Başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın herkesi kıskandıracak bir evlilik yapar. Tacın baştan çıkarılması yada düşmesi, ayrılık ve başarısızlıktır.

Rüyada Taç yorumları

ZEYNEP

RÜYAMDA EVLENECEKMİŞİM GELİNLİĞİ GÖRÜYORUM AMA GİYMEDİM GELİN TACI BAŞIMA TAKIYORUM GELİNLİĞİMLE ÇOK GÜZEL OLACAK FALAN DİYORUM SONRA BİR EVE GİDİYORUZ TANIDIKLARIN EVİYMİŞ OTURUP KAHVE İÇİYORUZ EVİN CAMINDAN AŞAĞIYA BAKTIĞIM DA ÇOK BÜYÜK BİR ÇUKUR VAR YILAN VE PİSLİK DOLU AŞAĞIYA İNİYORUZ ORDA DOLAŞIYORUZ YILANLAR ZARAR VERECEK SANIYORUM AMA EV SAHİBİ DİYORKİ O YILANLARIN BOKUNDAN PİSLİĞİNDEN BÖYLE EV OLACAK DİYOR.

Samet

Ben rüyamda annemin öldüğünü gördüm ondan sonra annemin tacını alıp başka birisine verdim fakat çok ağladım.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*