Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek kedi rüyası hizmetçi ile yorumlanır. Bazı yorumcularda kedi görmeyi üç şekilde tabir ederler: 1 Hırs, 2 Düşmanlık, Keder ve Hüzün.

Rüyada kedi görmek nedir

Nablusi: "Rüyada kedi görmek", zinadan meydana gelmiş ve yol üzerine atılmış bilinmeyen çocuğa işaret eder.

Bazı kere de kedi, söz ve şaka yapan, mânâsız ve akıl dışı söz söyleyerek, köçekler gibi oynayarak halka kendisini sevdirmeye çalışan bir adama işaret eder. Bazı kere de rüyada kedi görmek, çocuğun terbiyesi hususunda çok hırslı olan kadına işaret eder.

Rüyada görülen kedi, hizmetçidir. Bazi tabirciler, kedi, Rüya sahibinin ev halkindan olan bir hirsizdir, dediler.

Rüyada kedi öldürmek
Kirmani: Rüyada bir kedi öldürdüğünü görmek, hırsızı yakalamaya ve ona galip gelmeye delâlet eder. Yine rüyada kedi ile kavga ettiğini ve kedinin kendisini tırmaladığını görmek, büyük bir hastalığa işaret eder.

Bir kimsenin rüyada kedinin etinden veya yağından bir şey aldığını görmesi, hırsızın malından elde edilecek menfaata işaretrtir. Rüyada insanı kedinin ısırıp tırmalaması, uzun sürecek hastalığa işarettir.

Rüyada kedi satmak
Rüyada kedi sattığını görmek, malını infak etmeye işarettir.

Rüyada kedi ısırması
Rüyada kendi evinin dişi kedisinin kendi sahibini ısırması, ev sahibinin rahat edeceği bir seneye delâlet eder.
Rüyada Kedi Görmek
Yabani ve vahşi kedinin ısırması ve çokça zahmet vermesi, rüya sahibinin eziyet ve meşakkat çekeceği şiddetli bir seneye işarettir. Isıran kedinin disi ve ev kedisi olmasi rüya sahibinin rahat edecegi bir seneye isarettir.
Kedi Görmek 7 Şekilde Tabir Edilir

  • Feryat ve figan
  • Zevce için cefa
  • Evlat
  • Zina ve vefasızlık
  • Düşmanlık
  • Hırsızlık
  • Koğuculuk

Rüyada kedinin tırmalaması
Rüyada kedinin bir kimseyi tırmalaması veya kanını akıtması, yahut gözünü çıkarması, düşmanlığı açık olan bir düşman ile tâbir olunur.

Bir kedi ile mücadele ettigini ve hatta kendisini tirmaladiginı veya isirdigini görmek, mücadeleye işaret eder. Erkek kedi birisini ısırırsa veya tırmalarsa, o kişinin sağlığına dikkat etmesine işaret eder. Kedi ile yaptigi mücadele ve münakasada maglup olan kimse yakalandigi hastalik, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur.

Rüyada kedi olmak
Bir kimsenin rüyada kedi olduğunu görmesi, hırsızlık ve kendisine fayda vermeyen şeylere geçirmeye delâlet eder...

Rüyada kedi kovalamak

Uğursuzluğun işaretidir. Eğer rüyada kediyi kovalıyorsanız bu iyi anlam taşır. Dişi kedi kötü bir kadını belirtir. Kendisinin kedi şekline dönüştüğünü görmek, kötü işlerden geçimini sağlamak demektir.

Bazi tabirciler de kedinin disisi hilekar kötü bir hizmetçi kadindir, dediler. Kedi bir sahsin etrafinda dolasip onu korumaga çalistigi halde, o sahsa hem zarari ve hem de faydasi dokunan bir adama nisbet edilir.

Rüyada bir kedi sattigini gören kimse, malini infak eder.

Rüyada Kedi Yemek
Kedi eti yedigini gören kimse, sihirbazlik ögrenir. Kedinin etinden veya yagindan bir sey aldigini gören kimse, bir hirsizin malindan veya çalinmis esyadan bir sey alir. Sonra o hastaliktan kurtulur veya o sahsa siddetli bir keder isabet eder. Sonra Cenab-i Hak (C.C.) onu kederden kurtararak ona ferahlik ve sevinç ihsan eder.

Kedinin Eve Girmesi
Bir sahis bir eve bir kedinin girdigini görse, o eve hirsiz girer. Eger o evden bir sey almis çiktigini görse, o evden hirsiz bir sey götürür. Bir kediyi kestigini veya öldürdügünü ya da tuttugunu gören kimse, bir hirsiza kavusarak tutar ve ona galip gelir.

Kedi Görülmesi
Bazen bu rüya halk hakkinda adalete veya dünyanin durumunun bozulmasina isarettir. Bu rüya bazen de düsmanlan def etmeye, isarettir. Bazen de kedi, evladin terbiyesi hususunda çok hirsli olan kadina isarettir.

Rüyada Misk kedisini görmek
Şekil ve siması şerli görünen ve ahlaki iyi olan bir adama isarettir. Bazen kedi, zevce için cefaya, evlada, düsmanliga, hirsizliga, zinaya, vefasizliga, koguculuk yapmaya, feryad ve figan etmeye isarettir.

Bazen de kedi, zinadan meydana gelmis ve yol üzerine atilmis babasi bilinmeyen çocuga isarettir. Bazen de kedi söz ve şaka yapan, manasiz ve akıl dışı söz söyleyerek köçekler gibi oynayarak halka kendisini sevindirmeye çalisan ve bununla beraber bazi durumlari dikkatten kaçirmayan ve firsat buldukça fesat çikarmaya çalisan bir adama isarettir.

Kedinin Fare ile ve kurdun koyunla ittifak halinde görülmeleri nifak ve riyaya isarettir. Eger halk korku içinde iseler düsmanlarindan emin olurlar.

Nefsi rüyalardan olan rüyada kedi görmek şeytanın vesvesesine kapılmaya da yorumlanır.

Rüyada Kedi yorumları

Yurdagül

Rüyada kedi ve civciv evin içinde her tarafı kirletmis gördüm ve ben çıkıp evin karşısında kaldırıma oturdum temizlenmesini kocamdan bekliyordum anlamı nedir

Yurdagül

Rüyada kedi ve civciv evin içinde her tarafı kirletmis gördüm ve ben çıkıp evin karşısında kaldırıma oturdum temizlenmesini kocamdan bekliyordum anlamı nedir

Zeynep

Ruyamda kafasi insan bi kedi gordum anlamini ogrene bilirmiyim lutfen

Ceren

Dışarda biyerde yürüyordum birden fazla kedi vardı ve sanki delirmiş gibilerdi üzerlerinden ezmiyim diye geçerken yuvarlanıp tırmalamaya çalışıyorlardı ama bana birşey olmuyordu

Kıyisma

Bukadar saçma tabir görmedim yok aslında iyi yok kötü yok zina yok refah bu ne bee

zeynep

benim kedime araba çarptı ve öldü ben çok ağlıyorum onu rüyamda çok ıslak gördüm beni aydınlatırmısınız

behice

kedi gördüm ve inşallah yeğenim olacak inşallah yarabbim sağlıklı olur

şüko

tek gözlü kedi benim ağzımı burnumu kokladı sonra ruhumu çıkarmaya çalişirken uyandım

rüştü

rüyadamda kedi ısırıyodu bu zina felan diyo daha yaşım 14 hadi hayırlısı :))

bir kız

bende ruyamda ewin bahçesinde bi kedi gördm kedi kopek gibi havlıyordu resmen kediye mandal atıyordm kedi kaçmıyordu elimle yakalamayaçalışırdm kedi kaçıyordu kedi baya bildigin azrail gibiydi köpek gibi havlıyordu sonra ewe koştm annemgile sakın balkona çıkmayın diye bagırdm hemen balkona gittim kedi hala beni ısırmaya çalışıyordu mandal atıyorm ewden saksıları atıyorm kedi hala gitmiyordu sürekli köpek gibi havlıyordu daha sonra balkonun ucuna çıktı ayagımdan ısırdı ne anlama gelir bulamıyorm yorumlarsanız sevinirim :( :(

Ramazan

Rüyamda, kapalı ve karanlık bir mekandayım. Uyumak üzere uzanmışım. önce bir kedi gördüm sıçrayıp tavan arasına girdi ve kayboldu. Sonra iki tane fareyi ayaklarımın ucunda gördüm. tam onları teperken uyandım.

slm

slm ben gulten ruymd gurdum kiz krdesimle esim birlikte olmus cok cok agladim bu ne demk

kader

rüyamda kediyi sahiplenip seviyodum. sonrada ona fare uzatıyodum. kedi de miyavlıyodu

kader

rüyamda kediyi bebek gibi seviyordum...

wmee

merhabalar bende rüyamda bir kedi gördüm kediye vuruyordum sonra kedinin kafasını sevmek istedim kedinin tüyleri dikene dönüştü ve elime battı kedi nereye gitsem beni takip ediyordu ve üstüme çıkıp bana zarar vermek istiyordu sonra birisi geldi ne kadar sevimli bir kedi dei bende evet ama tüyleri elime batıyor dedim ve rüyam bitti yorumlarsanız sevinirim

mert

melika rüyamda bende tabut görmüştüm hatta anlamsız bir yerde ama iyi olduğuna işaret rüyayı nasıl yorarsanız öyle olur hayıra yorun Peygamberimiz(sav)ahir zamanda görülen rüyaların önemli olduğunu söyler rüyayla amel edilmez ama bazen çok derin manalar ve anlar içerir mesajlar içerir bazen gördüğünü yaşarsınız belki o gün belki günler sonra ama hayıra yorun çokta takılmayın Allah mübarek etsin deyin

bir teyze

yorumunuz yanlış çünkü hırsızlığın karşılığı olan hayvan faredir.. rüyada fare görmek evde bir hırsızlığı ifade eder.

Ezel

Rüyada kedi gördüm kediyi takip ediyordum ve gittiğim yerin yanında uçurum vardı

sema

Rüyamda küçük mavi gözlü kedi gördüm kediyi kovaladım kediye taş attım yorumlarsanız sevinirim

ofelya

Merhaba,royada yikilib kafasi kanamiw kedi gordum,etrafa kan dokulmuwdu,tewekkurler.

nazdar

rüyada kedi bana saldırdı altıma işedim resmen yani az daha çok korktum rüyada

MERT KUTL

merhaba ben de kedi gördüm ama kedibana saldırıyodu

derya

rüyamda evde beslediğim kedimin kolunun koptuğunu gördüm nasıl koptuğunu bilmiyorum ama kolu yoktu ne anlama gelir?????

ceren

Rüyamda bir yavru kediyi veterinere götürüyordum. Onu ağzı kapalı bir kutuya koydum. Tam o sırada bir köpek çıktı karşıma. Kediyle köpek aralarında insan gibi konuşuyorlardı. Köpek bir ara benim bacağıma saldırdı kediyi götürmemem için. Daha sonra kediyi veterinere götürdüm. Veteriner kedinin bişeyi olmadığını söyledi. Sonra kedi kayboldu uyandım.

aslı

ruyamda bır gozu kanayan kedı gordum aynanın onundeydı sana uc haberım var dedı 2 sını soyledı ama ucuncuyu duymadan uyandım

EXOluhan

Beyaz bi kedinin ağzımı tırmaladığını gördüm. Kimse beni duymuyordu. Bağırıyordum. Sonra aynada yansımama baktım ağzım kanlar içerisindeydi. Bu ne demek ?

merve

rüyamda yolda bir sürü kedi gördüm yolumu kapatmışlardı çok tatlılardı ben yoldan geri döndüm karşıma kocaman kedi çıktı onuda atladım kaçtım ne demek ?

yasemin

siyah kedinin eve girmesi onu evden çıkarmaya çalışmak ve birden insan erkeğe dönüşmesinin anlamı nedir?

ahmet

kendi evimdeyim kedi seviyom sonra kendi muhabbet kuşuma saldırıyo kurtarmaya çalısıyom kedi kaçıyo baska bi odaya giriyom ölü kus görüyom orda yerde baska bi kusa saldırrırken kurtarıyom onu.kurtardım seni diyom. camı açıyom 2 tane buyuk muhabbet kusu kucuk muhabbet kusu da war onlar kendi aralarında beni izleyerek konusuyolar tekrar diqer odaya gidiyom kedinin yeniden kendi kusuma saldırdıqını qoruyom kafesi kaldırıyom tekrardan saldırıyo we kediyi öldürüyom sonra kendi kusumla muhabbet ediyoz senide kurtardım diqerlerinide kurtaramasamda yınede olsun

burak

kedi görenler siz maf oldnz....

ugur

kedı bembayazdı cok guzel bır kedıydı kovalayıp yakaladım ve sevdım ne demek gardas

Melek

Rüyamda siyah bir kediyi kovaliyordum. Kedi evin terasından sokağa düştü sonra ayaklarımın önünde yerde can çekti epey bir süre... Daha sonra öldü . Kedinin ölümüne sebep oldugum icin vicdan azabı duyordum .

makbule

rüyada kedi sürünmesi nedir gardaş

besiktas

yuruyordum bir col yerde kedi olmustu

halil

Rüyada küçük kardeşimi almaya gidiyorum amcamlara dönerken yağmur yağmış her yer ıslak dönerken yolda kocme olmuş elimdeki sopayla geçen yeri kurcalarken birden hepsi goctu vazo gibi bir şey sallandı sallandı sonra kedi oldu çıktı önümüze gözleri 3 renk kedinin göz göze bakisirken birden sismeye başladı gözleri simsiyah oldu sonra da kardeşimin önüne geçtim gidelim dedim yürüdük biraz kedi kayboldu ne anlama geliyor soylermisiniz şimdiden teşekkür ederim. ..

fatih

rüyamda yılan kediyi zehirliyordu

Abdullah f

Kedinin başka küçük kediyi başından ağzına alması ve sonra bırakması.

bende rüya

bende rüyamda kedi gördüm

meltem

rüyamda bı tane kedı vardı beyazdı kedı boynuma atlıyodu benı boguyo sanıyordum ama seviyodu boynumdan hiç ınmıyodu nerye gıtsem peşimden gelıyodu

ecem

Rüyamda bir otobüste yanıma iki tane kedi geldi ve kardeşim birimin üstüne yanlışlıkla bastı. Kediden yeşil bir sıvı çıktı.

rüyam

uc tane kedi gördüm iki tanesi siyah beyaz birtanesi sadece siyah bir taneside yavruydu buyuk olan siyah beyaz kediyi dövüyordum ama kedi baskasinin evindeydi

coşkun

kedi ve farelerin savaş ettıgını gordum.

emir

kardeşim rüyan olumlu yeşil görmüşsünüz bu da istiharede olumludur.

MELİKA

SELAMÜNALEYKÜM
İSTİHARE NAMAZI KILIP UYUDUKTAN SONRA RÜYAMDA BÜYÜK BİR CAMİNİN İÇİNDEYİM BENİMLE BİRLKTE 2-3 KİŞİ DAHA VAR VE 6 ADET ERKEK ÇOCUK TABUTU ÜZERİ YEŞİL ÖRTÜLÜ OLARAK CENAZE ARABASINDAN CAMNİN İÇİNE İNDRİRKEN YADA TABUTLARI ARABAYA KOYARKEN GÖRDÜM.FAKAT İÇİMDE HİÇ BİR KORKU YOKTU..GÖRELİ 1 SENE FALAN OLDU AMA HALA ETKSNDEYİM YORUMLARSANIZ SEVİNİRM..

ayse

3kedı gördüm odada pist dedım havlamaya başladı korktum ve uyandım

Bilhüda

3 ay önce kaybolan kedimi dün gece rüyamda gördüm.Rüyamda kedimin kafasi gövdesinden ayrilmis gördüm evde kopan basini ariyordum.Bulup doktora görürüm diye hem agliyordum hem ariyordum,sonra kedimin kipirdamadigini gördüm onu sevdim o sirada uyandim.Tesekkürler

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*