Rüyada Şeker Görmek

İlme, Kurdan okumaya, güzel sanatlara ve geçerli mesleklere, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlık ve sevince ve mala, tatlı söze, Nöbet şekeri ferahlığa, yağmur yağmasına, söz ve davranışta samimiyete ve ıhlasa, Şeker satmak üzüntü ve kedere, almakssa sevince ve hayırlı işlere, Şeker bazen zorluk ve sıkıntı ile elde edilen mala delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şekerci, Tatlılar.)

Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, kolay ve rahat bir rızka işarettir

Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, kolay ve rahat bir rızka yorumlanır.Rüyada şeker almak, yemek, eğlenceli bir yaşam, zengin olmak anlamındadır. Çuvallarla dolu toz veya kesme şeker görmek çok fazla para kazanmak anlamındadır. Birine kutuyla şeker ikram etmek bağışta bulunacağınıza yorumlanır.

Hayırlı kısmet, para, maldır.

Rüyada şeker almak, yemek, zevkli, hayırlı para ve maldır. Çuvallarla toz veya kesme şeker sonsuz servettir. Birine kutuyla şeker ikram eden mal bağışlar.

Rüyada şeker almak, yemek, zevkli, hayırlı para ve maldır. Çuvallarla toz veya kesme şeker sonsuz servettir. Birine kutuyla şeker ikram eden mal bağışlar.

Rüyada Şeker yorumları

Nevin

Rüyamda marketden birsürü bayram şekeri calmistim

ŞEKER

RUTAMDA 3 ADET ŞEKER MASA ATILIYOR 1 KIRILIYOR

kram

para vermek icn elimi cebime attıbımda şeker cikıyor

şeker

çeşit çeşit şekerler vardi hepsinden aldım çok güzellerdi ilk defa görüyodum öyle şekerleri

zehra

rüyamda biri bana şeker uzatıyordu yüzünü tam göremedim ama o şekerleri yiyordum

ÖZLEM

RUYAMDA TEPEMDEN KESME SEKER YAGDII ATILDII NE ANLMA GELIR

serkan

rüyamda bonibon tarzı şekerleme yiyordum karışıktı bunun yorumu nedir acaba ?

esra

rüyamda küp şekerleri mutfak lavabosuna döküp geri topluyordum

leyla

toz şekerle abdest almak nedir

şeker

okulda kantinci bana fazladan şeker veriyor.şeker elimden düşünce daha fazla oluyor.arkadaşım şeker veriyor.elimden düşüyor bir çuval kadar oluyor.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*