Rüyada Şal Görmek

Erkek dardeşe, çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete, yiğitliğe yahut yolculuğa, İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder.

Rüyada şal görmek , çok yakında arsa ya da bir tarla sahibi olacağınıza işarettir.

Rüyada şal görmek, çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır. Rüyada omzuna şal aldığını görmek bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler.

Üstüne şal alan genç kız hemen evlenir. Evliler içinse kısmettir.

Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir.

Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir.

Rüyada Şal yorumları

merve

rüuamda birisi bana şal bağlamasını öğretiyor ben tesettürlüyüm ama şalı farklı ir şekilde bağlatıyor bana bunu yaptıran ise kuzenim

sevim

rüyada bana birı kırmızı şal verıyormuş

dila

ryyada kirmizi renkli salgormek ne demekdir?

sevcan

rüyamda dalgın dalgın yürüyrm omzumda kahverengiye yakın bir şal var iğneyle tutturulmuş. biraz yürüdükten sonra şalı ben mi açıyorum kendi mi düşüyor hatırlmıyorum ama bir süre sonra şalın olmadığını farkediyorum.Geri dönüyorum ama bulamıyorum. Sonra annem bulmuş oluyor ne yapacaksın zaten eskiydi attım diyor.Tekrar bulup bulmadığımı hatırlamıyorum.

Ayşe Özge

Geçen haberlerde tecavüze uğrayan erkek çocuğunu gördüm kayalıkların üzerinde oturuyordu.deniz arkasında halka bakıyordu. Hepimiz çocuğu arıyorduk. Ben buldum çocuğu öptüm kokladım mis gibi kokuyordu. Çocuk da beni öptü. Anneme babama selam gönderiyorum ben burda çok iyiyim dedi. Gel seni götüreyim dedim. Ben burda çok iyiyim söyle anneme babama beni aramasınlar dedi. bu da aynı gün gördüğüm diğer rüyam.
Ailemin evindeyim kızımın üzerinde beyaz renk de bir atlet vardı. Onunla birlikte yatakta uyuyorduk uyandık. Evin içi çok karışıktı ve ablam benim mavi şalımı çaldı. Kız kardeşimde aynı şalı bana getirip verdi bu senin hiç kullanmadın diyerek. Ben de aldım. Ablamda önce bir adamla sonra başka bir adamla tekrar nişan yapıyordu.Kendi köyümde hep birileri beni kovalıyor korkarak kaçıyorum ve ölmüş kişilerin evine sığınıyorum. Bana evin kapısını sahibi ölen teyze açıyor ve beni evine alıp korkma kızım geçecek diye üzüm yaprağı ve şeker, ceviz veriyor.

sema

rüyamda kıs kardeşim ile tuhafiye ye giriyoruz yün almak için orda örme şallar pembe fuşya krem renkte şallar var pembeyi elime alıyorum bu kadar yorumunuz için şimdiden teşekkürler

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*