Rüyada Soğan Görmek

Rüyada yeşil ve taze soğan görmek, zorlukla kazanılan meşekatli mal anlamındadır. Rüyada soğan görüp onu yememek ise hayra işarettir. Rüyada soğan görmek hayra, yemek ise şerre, gizli şeylerin ortaya çıkmasına işarettir. Soğan mala, yeşil soğan meşakkatli kazanılan mala, soğan soymak birine yaltaklık etmeye, yolcunun soğan görmesi sıhhate ve sağlığa, soğanı köküyle birlikte çıkarmak akrabalardan gelecek sıkıntıya, çok soğan sağlıklı olmakla birlikte hüzne ve ayrılığa delalet eder.

Yolcu ve seferde olan bir kimsenin rüyada soğan görmesi, sıhhat ve selamette bulunmasına işaret eder. Rüyada soğan yediğini görmek, şerre delâlet eder. Hastanın soğan yediğini görmesi, hastalıktan şifa bulmasına delâlet eder.

Soğanı sadece görmek hayra, Soğan mala, yeşil soğan meşakkatle kazanılan mala, Hasta birinin rüyada çok yemesi iyileşmesine, Soğan soymak birine yaltaklık etmeye, Yolcunun soğan görmesi sıhhaat ve esenliğe, Soğanı köküyle birlikte çıkarmak akrabalardan gelecek sıkıntıya, Çok soğan, sağlıklı olmakla birlikte hüzne ve ayrılığa delalet eder.

Rüyada soğan görmek, kaygı ve tasa ile de yorumlanır. Yine rüyada soğan gören kişi için kaygı verici ve üzüntülü bir durum var demektir. Her alanda çok başarılı olduğunuz için insanların sizi kıskanmasına neden olabilirsiniz. Soğan Rüyaları üzüntü, sıkıntı, acı söz, hileli iş olarak ta yorumlanır.

soğan
Rüyada soğan soğan almak; ikiyüzlü dedikoducu bir misafire işarettir. Rüyada Soğan görmek; kötü sözlere, üzüntüye ve haram mala, soğan yemek; kendi menfaatin için bir başkasını zarara uğratacağınıza, ağzının soğan koktuğunu görmek; kötü bir söz söyleyeceğine, soğan almak; ikiyüzlü dedikoducu bir misafire işarettir.

Rüyada soğan görmek haram malla ve bir rivayete göre de kötü sözle tabir olunur. Rüyayı gören iyi bir kişi ise, uykusu hayırla, değilse haram mal topladığına işarettir. Pişmiş soğan yediğini gören, eninde sonunda tövbekar olur. Soğan yemek uykusu üç şekilde yorumlanır: haram mal, dedikodu, pişmanlıktır. Soğanı rüyada görenler için tabire çeşitli yorumlar vardır.

Bir rivayete göre gizli eşyaya, başka bir rivayete göre çirkin bir ise delalet eder. Soğan soymak büyüklere yaltaklanmaktır. Bazıları dediler ki: Soğan ve Sarımsak kabukları, yaltaklanarak para istemeğe delalet eder. Taze soğan fenalıkla tanınmış bir kişiye işaret olduğundan elinde taze soğan olduğunu gören, kötülük yaparak herkesin diline düşecek harekette olur. Bir başka rivayete görede: Rüyada soğan yemek, şerre işarettir. Soğan yediğini gören kimse hasta ise, vefat eder. Yeşil soğan, meşakkatli kazanca, çok soğan, hüzün ve ayrılıkla birlikte sağlığa işarettir.

Rüyada kötü kokulu sebzeleri yediğini gören kimsenin gizli olan şeylerinin asi kareye çıkması ve ev halkı tarafından ona zayıf olan buza işarettir. Kötü kokulu sebzelerden soyulup çıkarılan kabukla, zarara işarettir. Hasta kimse Rüyasında az miktarda soğan yerse ölür, çok yese hastalıktan iyileşir. Soğanı rüyada görüp yememek, hayra; yemek, şerre işarettir.

Rüyasında soğan soyduğunu gören kimse birine yaltaklık eder. Soğan maldır. Yolcu için soğan seferde sıhhat ve selamette olmasıdır. Rüyada soğan görmek; kötü sözlere, üzüntüye ve haram mala, soğan yemek; kendi menfaatin için bir başkasını zarara uğratacağınıza, ağzının soğan koktuğunu görmek; kötü bir söz söyleyeceğine, soğan almak; ikiyüzlü dedikoducu bir misafire işarettir.

Rüyada Soğan yorumları

sevil

Rüyamda birsürü kuru soğan doğrayım pideciye görürdüm bunun anlamı ne olabilr

Ayse

Rüyada soganin içinde cumhuriyet altını çıktığını görmek ne anlama geliyor

dudu

rüyamda bir sürü kuru soğanın saplarını kesdiğimi gördüm

dudu

rüyamda bir sürü kuru soğanın saplarını kestiğimi gördüm neye çıkar en kısa zamanda cevabımı bekliyorum

NADİRE

RÜYAMDA SOĞAN HALKALARINI DAYIM VE YENGEM SOĞAN SUYU YAPIYORDU GÜLÜŞÜYORLARDI ACABA NE ANLAMA GELİYOR

serpil

rüyamda yesil soganin icinden süt akiyordu .bende iciyordum bu sütü .cevap icin simdiden tesekkürler.

esma

rüyamda hoşlandığım çocuğa soğan verdim bunun anlamı ne acaba

Murat

Ruyamda noşlandıgım kız bana sogan verdi soy diye anlamı nedir acaba

gonul

ruyamda bir kamyon satmaq icin sogam gordum ne demek

zehra

rüyamda pazardan taze yeşil sogan aldım

meryem

rüyamda caminin içinde erkeklerin soğan yediğini gördüm ve namaz kılıyorlardı

ata sogan

rüyamda atasogan yedirdim nedemek

ata sogan

rüyamda atasogan yedirdim nedemek

engin

Ruyamda dunyayi soganlar ele geciriyodu......

yildiz

Ruyamda 2 adet sogan ve bir yeni dogmus kiz cocugu gordum neye isaret sizce

mehemmt

Eşimin bir başkasının evinde yarım baş kuru soğan doğradığını gördül ev sahibini ikimizde tanıyoruzr

eyşem

rüyamda erkek arkadasımın aılesı beni istemeye gelicekmiş. bende onlar gelmeden önce seffaf bır poşetin içine bır tarafı sarı diğer tarafı yeşil bir ayraç bır adet patates ve 1 adet soğan koydum ve ayırdım daha sonra veremeden uyandım acaba neye işarettir.

belma

tepsinin içinde yeşil sogan koydum ne demek

ayşe

rüyamda biber dolmasının üstünde dogranmış sogan grdüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*