Rüyada Sırtlan Görmek

Erkek sırtlan, işleri ters giden, zalim ve hileci bir düşmana, kişi sırtlan edepsiz ve sihir yapan kocakarıya delalet eder.

Kötü huylu bir kadınla karşılaşılacağına işarettir. Kendini sırtlanla beraber görmek böyle bir kadınla evleneceğinize, ama bu evliliğin kısa süreceğine yorumlanır.

Kötü huylu bir kadınla karşılaşılacağına işarettir. Kendini sırtlanla beraber görmek böyle bir kadınla evleneceğinize, ama bu evliliğin kısa süreceğine yorumlanır.

Rüyada bir sirtlana bindigini gören, çirkin bir kadinla evlenir. Bir sirtlana degnekle vurdugunu gören, karisinin akrabasi olan biriyle aralarinda tartisma çikar. Bir sirtlani mizrakla öldürdügünü gören, çirkin bir kadinla cinsi münasebette bulunur. Sirtlani tasla vurdugunu gören, çirkin bir kadina hakaret eder veya öyle bir kadinla zina suçundan mahkemelik olur. Sirtlan eti yedigini gören, çirkin ve ahlaksiz bir kadin tarafindan büyüye ugrar. Sirtlan sütü içtigini gören, öyle bir kadindan hileye ve düsmanliga maruz kalir. Cafer i Sadik (RA) diyor ki; Rüyada sirtlan görmek üç sekilde tabir olunur; Çirkin ve ahlaksiz es, büyü, hile. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen sirtlan, zulümkar ve hileli bir düsmandir. Disi sirtlan, edepsiz ve sihir yapan bir koca kandir. Rüyada disi sirtlan eti yedigini gören kimseye sihir yapilir, ve kendisi bu durumu bilmez. Ancak yapilan bu sihrin çözülmesi ümit edilir.

Rüyada Sırtlan yorumları

mehmet

rüyamda hepkullandığımız bir yolda 5mtrelik 10cm eninde çıtavar bunlarda ise yandan çiviler çakılıben onları insanlara zarar vermesin diye çakmak istedim oise bana onları elleme seni boğarım diyor veben çivileri çakarken sana birrampa var orayadoğru koş yakalarsam işin bitti veben koşuyorum oda peşimden tabi ve yakalayamadı bende bir avantajım yukarda kedi olupta ağaca cıkarım diyorum ve yakalayamadı

rauf

rüyamda kabeyi örtüsüz ve etrafın sırtlanlar ve aslanlar gezerken gördüm ama kabede tavaf yapılan yere girmiyorlardı ve bende yanlarından gecmeme rağmen dokunmuyorlardı

emir

merhabalar.. öncelikle bu kısmı barındırdığınız için teşekkür ediyorm. rüyamda direk olarak sırtlan görmekdim ancak dağlarda yolculuk ederken sırtlan göreceğime dair bir his vardı içimde. telefon çalıp uyanmasaydım belkide görecektim sırtlanı. sizce bu neye işaret çünkü bu yorumları okuduktan sonra ciddi manada korktum. bi seneye yakın bir birlikteliğim var ve kız arkadaşımdan çok memnunum hiçde kötü bir huyuna yada hareketine rastlamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*