Rüyada Sevişmek Görmek

Dikkat: Rüyada sevişmek ve uyandığında meni görülse üzerine guslün farz olduğu anlaşılsa, bu Rüya bâtıl bir rüya olduğundan tâbir edilmez. Çünkü bu hal ihtilâm hâlidir.

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

Rüyada çıplak biriyle sevişmek, keder, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya delâlet eder.

Rüyada birini öptüğünü, öptüğünüz kişininde sizi öptüğünü görmek, rüya sahibine dünyanın teveccüh edeceğine delâlet eder.

Yine rüyada sevişmek büyük bir rütbeye delâlet eder.

Rüyada düşman birini öpmek te, düşman üzerine galip olmaya işarettir.

Rüyada sevişmek, sevdiği bir kimse tarafından gösterilecek teveccühe veya gönderilecek selâma yorumlanır.

Rüyada sevdiğiyle sevişmek

Rüyada sevdiği birisiyle sevişmek, ele geçecek paraya, ve kazanılacak paralara işarettir.

rüyada sevgiliyle sevişmek

Rüyada sevgiliyle seviştiğini görmek, güzel rızka, menfaate ve mülke sahip olmaya delâlet eder.

Rüyada Sevişmek yorumları

sara edin

bende bir ünlüyle sevişiyordum hyırlısı olsun

bbbbbbbbbb

sylym ben ruymda eski kodjamna sevisirken kedimi gurdum belden asari ciplaktim ve udimda kimse uktu ama cok kortum 3 evlilim ustune baskasina ytimi zadim gercek zatim bu ruyi ama i ki dilmis bu ne anilmina gelir

cüneyt

Rüyada caminin içerisinde eşim ile aşikar cima etteiğimi gördüm belden aşşağım çıplaktı atletimi kapatıp camiden çıktık taksiye bindik taksi ile giderken birden çok karlı yollara girdik yolumuzu kaybettik en son yolun çıkış noktasını bulduk öyle uyandım akşam yatarken abdestli uyudum bilginize....

emirhaneee

abi ama ben ünlüyle gördüm ben onu tanıom o beni tanımıyor.

bir bağyan

Rüyamda sürekli sevgilim tarafından aladatıldığımı görüyorum başka bi günde rüyamda beni boşuna kıskandığımı söylüyo yeterki sen kıskanma diyo başka bi günde benim yerime başkasını seçtiğini onla nişanlandığını görüyorum .kafam çok karıştı bu nedir acaba.

ANONIM

iki gündür rüyamda uçtuğumu görüyorum hemde kendi kollarımla sonraryere iniyorum tekrar uçuyorum ama çok yükseğe değil belli bir mesafe kadar uçuyorum sadece özlediğim bir yer olan memleketimin üzerinde. Bunun anlamı nedir merak ediyorum?

aşk böceği

ben rüyamda sevgilimle seviştiğimi görmüştüm .ertesi gün arkadaşımın bana tuzak kurduğunu anladım. o bana arabasıyla çarpmaya çalıştı. oyunculuk rolünü kapmak için

sara nadid

Ben ruiada sevismegimi gormmisdim ama annem benim sevisdigimi bilmisti ve herkes suylemisdi

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*