Sevişmek

Dikkat: Rüyada Sevişmek ve uyandığında meni görülse üzerine guslün farz olduğu anlaşılsa, bu Rüya bâtıl bir rüya olduğundan tâbir edilmez. Çünkü bu hal ihtilâm hâlidir.

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

Rüyada çıplak biriyle sevişmek, keder, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya delâlet eder.

Rüyada birini öptüğünü, öptüğünüz kişininde sizi öptüğünü görmek, rüya sahibine dünyanın teveccüh edeceğine delâlet eder.

Yine rüyada sevişmek büyük bir rütbeye delâlet eder.

Rüyada düşman birini öpmek te, düşman üzerine galip olmaya işarettir.

Rüyada sevişmek, sevdiği bir kimse tarafından gösterilecek teveccühe veya gönderilecek selâma yorumlanır.

Rüyada sevdiğiyle sevişmek

Rüyada sevdiği birisiyle sevişmek, ele geçecek paraya, ve kazanılacak paralara işarettir.

rüyada sevgiliyle sevişmek

Rüyada sevgiliyle seviştiğini görmek, güzel rızka, menfaate ve mülke sahip olmaya delâlet eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Sevişmek Görmek yorumunu okudunuz. Sevişmek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada S harfi ile başlayan Rüya Tabirleri S sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Sevişmek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Sevişmek yorumları

bir bağyan

Rüyamda sürekli sevgilim tarafından aladatıldığımı görüyorum başka bi günde rüyamda beni boşuna kıskandığımı söylüyo yeterki sen kıskanma diyo başka bi günde benim yerime başkasını seçtiğini onla nişanlandığını görüyorum .kafam çok karıştı bu nedir acaba.

ANONIM

iki gündür rüyamda uçtuğumu görüyorum hemde kendi kollarımla sonraryere iniyorum tekrar uçuyorum ama çok yükseğe değil belli bir mesafe kadar uçuyorum sadece özlediğim bir yer olan memleketimin üzerinde. Bunun anlamı nedir merak ediyorum?

aşk böceği

ben rüyamda sevgilimle seviştiğimi görmüştüm .ertesi gün arkadaşımın bana tuzak kurduğunu anladım. o bana arabasıyla çarpmaya çalıştı. oyunculuk rolünü kapmak için

sara nadid

Ben ruiada sevismegimi gormmisdim ama annem benim sevisdigimi bilmisti ve herkes suylemisdi

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Bok böceği Görmek | Rüyada Boks Görmek | Rüyada Boks maçı Görmek | Rüyada Bolluk Görmek | Rüyada Bölmek Görmek | Rüyada Böluk Görmek |