Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgili görmek bekarlar için evlenmeye işaret eder. Yine rüyada bekar birinin sevgilisini görmesi mutluluk ve saadete
işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, Aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Yine rüyada sevgilisini görüp öpmesi kazanılacak ve ele geçecek paraya da işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Rüyada Sevgili yorumları

Büşra

Sevgilim beni ailesi istemediği için terk etti.1 sene boyunca sevgiliydik şimdi ayrılalı 3 ay oluyo ve ben her gece rüyamda onun geldiğini görüyorum beni sevdiğini söylüyo.

seda

sevgılım yok ama ruyamda sevgılom oluyo ben onun omzuna basımı. koyup onunla gezıyorum

Kadircan

Rüyamda Tanımadığım Bir Kıza Aşkım Diyordum Ve O Kız Hastaydı Heralde Yüzünü Yıkamaya Lavaboya Götürdüm Sonrada Gitti Yattı

necmiye

rüyamda sevdiğim adamın altıda siyah pantolon giymiş üstü çıplak bıyıkları var simsiyah.

deniz

ben rüyamda sevgilimi beni sevdiğimi bana beni sevdiği söylemesiyle gördüm

fatmanur

bende rüyamda eski sevgilimi gördüm fakat biz eski sevgilimle yıllar önce ayrılmıştık onu hatırlamıyodum aklıma bile gelmiyodu . ben evliyim şuan boşanma aşamasındayım . 1 ay sürdü evliliğim anlamadım bu saçma rüyayı ama rüyamda çok mutluydum sarılmış geziyorduk :)

yunus

rüyamda eski sevgilimi gördüm ne anlama geliyor

hami

merhaba ben 2 gün önce ayrıldığım sevgilimi rüyamda gördüm. Kendisi beni sevdiğini hissetmediğini söylemişti ve sonunda ayrılık kararı verdik.Beni çok kırdı üzdü ve ben ona karşı hiçbir kabahat işlemedim. Rüyada ise ben bir film setinde oyuncuyum annesi babası abisi kuzenleri de oradaydı ben onu gördüm fakat yüzünü göremedim saçlarıyla örtülüydü. Adını söyledi kuzenin olan değil dedi adı kuzenimin adıyla aynı. Sonra film setinden beni bekliyolardı yavaşça sırtımdan iterek git dedi sete doğru. Gittim sahneyi canlandırdık ailesinin gözüne girmek için çok iyi bir rol yapmaya çalıştım herkes çok beğendi ve rüya bitti.

asena

rüyamda eski sevgilim bana asılıyordu. Ben ona hiç yüz vermiyordum. Açıkçası bir arkadaşıma yeni sevgilimi anlatıyordum. Şu anda eski sevgilim ALMANYADA. Onu hala seviyor olabilir miyim?

arzu

yer yatağında kocam arkası dönük ters yatmış bir arkadaşım aynı yatakta ama uzak yatıyor yorgan ile yüzümü kapadım bana yaklaştığını hissettiğimde eşimi uyandırıp başka odaya yatak yapmasını istedim yer yatağına arkadaşımızı yatırdık yüksekçe yatakta kızım uyuyordu onu kucağıma aldım arkadaşıma burda da yatabileceğini söyledim.

Baran

Rüyamda teknedeydim ilk kez bi kız gördüm yanıma çağırdım sonra birlikte sır üstü uzandık sanki saçlarımızı suya vuracakmışçasına ben gülüyodum ama o ne üzgün nede mutluydu

serenn

Eski sevgilimi yolda gördüm sonra sanki ilk basta bilerek arkadan çarpar gıbı geldi ama carpısmıstık sonra yüz yüze geldik bana bakıp gulduu

ozgur

Bende eskı sevgılımı sureklı gordum galıba unutamadıgımdan sanırım

ayse

bir yil görùstùgùm ve bir aydir ayrildigim sevgilimi gördùm rùyamda bana bakmiyodu utancindan sirtini dönmùstù bana.

ali

ruyamda eskı sevgılımle okulun bahcesınden sarılarak gıdıyorduk ve sımdıkı sevgılımde bunu goruyordu. ama ben eskı sevgılımle cok mutlu bı sekılde sarmaş dolaş gidiyorduk acaba bu bedir ?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*