Rüyada Karga Görmek

Ugursuzlugun simgesidir. Karga sesi duyduysaniz, bazi insanlarin önerilerini dikkate alip zarara ugrayacaginiza isarettir.

Rüyada görülen karga kusu, iri, kaba, yalanci, sözünde durmayan sabirli bir adama isarettir, Rüyada karga görmek, kibirli, cimri, çok yalanci ve sözünde durmayan bir kimsedir.

Rüyada karga avladigini gören kimse, fakirlik ve darlik içinde ve sikinti ile haram mala sahip olur. Karganin ekin ve agaç üzerinde görülmesi iyi degildir. Karga kisin habercisidir.

Bir kimse rüyada ev üzerinde bir karga görse, fasik bir adam o kimseye hanimi hakkinda hiyanet eder. Karga dosttan ayrilmaya ve gurbete isarettir. Rüyada karga etini yedigini gören kimse, hirsizlardan eline mal geçer. Bir kimseye rüyada bir karga verilse, o kimse sevince erisir.

Rüyada bir kargayi Kabe üzerine düstügünü gören, fasik (günahkar) kimsenin, temiz bir kadinla evlenecegine isarettir.

Rüyada evinde çok karga bulundugunu gören kimse, ömrünün sonuna kadar, izzet ve yücelik ve mala erisir. Çok kargalar çok lakirdi eden birtakim insana isarettir.

Karga, hilekar, harpçi, gaddar ve sirf nefsinin arzusu için çalisan bir adamdir. Bazen de karga, meskeninden uzak kalmaya, üzüntüye, kedere, sikintiya, uzun yolculuga, Aile ve akrabalari tarafindan beddua ve gücenmeyi gerektiren seyde bulunmaya ve kötü bir tedbir almaya isarettir.

Karga fasik ve çok yalanci bir insandir. Rüyada bir karga ile ugrastigini gören kimse, fasik ve çok yalanci bir insanla ugrasir. Bir kimse, bir kargaya rastgeldigini veya kargayi elinde tuttugunu görse, o kimsenin kendi isinde aldanmasina ve isteginin iptal edilmesine isarettir.

Bir kimse bir kargayi bir ev veya bir mahallede görse, o yerde fasik bir insan bulunduguna isarettir. Rüyada kendisi için bir karga avladigini gören kimse, batil ve esassiz bir husustan ganimete erisir.

Rüyada Karga yorumları

Emre

Rüyamda hızla hareket eden bulutların parçalanarak içlerinden yeşil karga çıktığını gördüm normal kargadan daha büyük ve kafası tüylüydü.

osman

rüyamada karga bana esit boyda bir dala üzerinde gördümm daha önceden kötü bir anlamı olduğunu duymuştum ve o anda rüya gördüğümün farkında olmama rağmen uyanamdım ve benimle konuşmaya başladı benden tam hatırlamıyorum ama yardım gibi bişey istedi bende onun rüyama gelen cin diye düşünüp fiziksel olarak ona saldırdım bir kaç tüyünü yoldum fakat bir yerden sonra hareket kabiliyetimi yitirdim ve bana saldıran bu sefer karga oldu korkuyla yataktan fırladım

Fatih

rüyamda bir kara giyimli şehvetli bir kadın gördüm bir anda öteki dünyadan geldi ve önümde kargalardan havada uçan bir piramit oluştu sonra kargalar yok oldu sadece piramit kaldı sonra teyzemin evinde elektrik kontağından yangın çıktığını gördüm

ÖZge

Rüyamda şu anda konuşmadığım bir arkadaşımın evindeyiz, kız kıza oturup eğlenirken, balkona bakıyorum. yerde siyah bir köpek yatıyor, üzerinde bir martı konmuş, bir de pis siyah bir karga. karganın üzerinde uçuşan böcekler var. o sırada eşim geliyor balkon kapısını açıp kovalamak istiyor ama ben ona zarar verirler diye korkup onu kolundan çekiyorum.

Oğulcan

2 gündür kargaaya kurban gidiyorum hep benı öldürüyor kabus görüyorum

eylül

rüyamda karganın başıma konduğunu ve öldüğünü gördüm ne anlama geliyor

arife

rüyamda taşın üzerinde siyah karga topraktan bişeyler çıkarıp yiyordu bu ne anlama geliyor

pelin

rüyamda evimin içindeyim ve ve pencereden dışarı bakıyorum iki tane kocaman bi kuş gibi değil daha çok bir ayı kadar kocaman çok korkunç iki karga havada dolanıyor gagalarını kocaman açıyorlar ve camıma kadar yaklaşıp beni korkutuyorlar onlardan kaçıyorum bu ne anlama geliyor lütfen söyler misiniz çok etkisinde kaldım

Karga

Rüyamda uçuyordum ve arkamda kocaman kapkara bir kuş vardı, önce kartal zannettim ama karga olduğunu sanıyorum. Beni yakalayıp yemeye çalışıyordu. Ormanlık bir alandan geçerken, bana çok yaklaştı ve tam o esnada uyandım. Acaba ne anlama geliyor? Etrafımda çok fesat ve yalancı insanlar var, buradaki rüya tabiri aynen doğru.

Ezgi

Bende annem ile bir yol kenarında oturuken bir karganın bir erkeğin gözünü yavaşca yediğini gördüm annem bakma dedi ama ben inatla. Baktım ve sessizce kalkıp yanlarından geçene kadar onları izledim

filiz

annem beni rüyasında görmüş benim sırtımda karga varmış annem uçurmaya çalışmış bem de bırak uçurma anne o bereket demişim bu ne anlama geliyor

oguzhan

Ben de ruyamda karga basli insan gordum hep pesimdeydi saklaniodum buluodu o kadar kokunctu ki o gelince bayiliyordum arkadaslarimin yanina saklaniodum o kadar korkuncru

dilek

Rüyamda karganin saldırısına uğradı m anlamı nedir acaba

filiz

eski evimizin kapısının önüne yaralı bir karga düşmüş,elime almaya korkuyorum. ağaç dallarında çatıda da birkaç tane karga var. bana bakıyorlar. yerdeki kargaya ekmek atıyorum ve yiyor.

leyla

rüyamda pencereme konmuş bir karga vardı ben ise yatağımda yatıyordum ve onunla konuşuyordum ona içeri gelemezsin gibi şeyler söylüyordum . sonra pencereden içeri girdi sandalyeye hafif esmer biraz, orta yaşı biraz geçkin bir adam olarak oturdu. O kadar iyi hatırlıyorum ki onu yüzünün her çizgisini. Sonra tekrar tartışmaya başladık bana zarar veremeyeceğini söylüyordum her seferinde. Dualar okuyordum bir türlü yok olmuyordu ya da ben duamın sonunu getiremiyordum. Yanıma geldi onu hissedebiliyordum ve eliyle başımın arkasına dokunduğu an uyandım. Elini hala hissediyordum sanki o kaşıntı, o acı ya da bilmiyorum tarif edemediğim bir şey hala başımın arkasındaydı. Gerçekten hiç bir farkı yoktu hatta gerçekten fazlasıydı hissedebiliyorum rüyalarımı.

esat

rüyamda köpek uluması ile suskın bir şekilde dışarda karga görüyorum. bu rüyanın yorumunu yaparsanı memnu olurum.

sabri

rüyamda koltukta uzanıyorum balkonun kapısı açık perdenin arasında bir karga bana doğru geliyor iki adet muhabbet kuşlarım var eşime sesleniyorum kalk çabuk muhabbet kuşları yemesin diye ama eşin hiç oralı olmuyor ve karga hızlı bir şekilde bana yanaşıyor koltuğumun arasına sıkışıyor bende bunu fırsat bilerek kargayı sıkıştığı yerden çıkarmamak için gayret gösteriyorum.tabii sıkışan karga nefessiz kalarak ölüyor o aradada eşime tekrar sesleniyorum kalk artık bak kargayı öldürdüm diyorum ve uyanıyorum

yağmur rab

ben aslında kargalar gök yüzünü kaplıyordu

ahmet Ağ

İri bir güvercin kargayı yutuyor ve sonra kargayı kursağından çıkarıyor Ancak siyah karganın gagası kopuk çıkıyor ve kopuk olan yerden ortalığa beyaz bir su akıyor

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*