Sarkı soylemek

Rüyada güzel sesle sarki söylemek, kazançli ticarete; aglamakli sesle sarki söylemek zararli ticarete yorumlanir. Ebu Sait El Vaiz e göre; sarki söylemek üç sekilde tabir olunur; Alim, hakim, vaiz. Çarsida sarki söyledigini görmek, zengin için rezil olmaya, fakirler için aldigini kaybetmeye delildir. Hamamda sarki söyledigini gören, belirsiz sözler söyler. Bir yerde sarki söyledigini görmek, o yerde dost ve arkadaslari arasinda ayriligi gerektirecek yalan ve hile yapildigina delalet eder. Rüyada bir sevgiliye sarki ile ilani ask ettiginizi görmek, büyük bir sevince, daha sonra bir kedere kapilacaginiza isarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Sarkı soylemek Görmek yorumunu okudunuz. Sarkı soylemek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada S harfi ile başlayan Rüya Tabirleri S sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Sarkı soylemek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Sarkı soylemek yorumları

ekrem

kardeşimin benim sevdiğim kızı rüyasında görmesi

mukaddes

dün gece bir rüya gördüm fakat herhangi bir ortamda değildim.sanki ben uyurken benim kulağıma bir kulaklıkla o şarkıyı dinletiyorlarmış gibiydi.şarkıyı araştırıp buldum.zaten sabahleyin sadece birkaç cümlesini söyleyerek uyandım ve kendime benim bu şarkıyı nerden bildiğimi sordum.izel çelik ve ercanın ara ara düeti.zaten hiç tarzım değildir böyle müzikler.sabahleyin de şarkıyı dinledim.gerçekten oydu.bunun anlamı ne acaba?sorun aslında bunu rüyada hissetmem değil fakat neden o şarkı?şarkı 1991 yapımı ve ben 2001 de doğdum ve o şarkıyı daha önce hiç duymadım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Salıh kımse kımseler Görmek | Rüyada Salıncak Görmek | Rüyada Salıp(hac) Görmek | Rüyada Salih (a.s.) Görmek | Rüyada Salih kimse Görmek | Rüyada Salkım Görmek |