Rüyada Sarılmak Görmek

Birinin boynuna sarılmak uzun ömre, Bir dost ve tanıdıkla kucaklaşmak uzun sürecek beraberliğe, Tanınmayan biriyle kucaklaşmak insanlarla iyi iletişim kurmaya, Düşmanla kucaklaşmak onunla barışmaya, Bir ölünün boynune sarılıp onu bırakmamak vefat etmeye,, Eşiyle kucaklaşmak güzel geçime ve muhabbete, Tanınmayan kadınla kucaklaşmak dünyaya meyledip ahireti unutmay a, Kucaklaşmak bazen yardımlaşmaya, sevgi ve anlayışa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kuşatma.)

Sevgilinize veya eşinize sarıldığınızı gördüyseniz, kavga ve tartışmalar yaşayacağınızın işaretidir. Bir akrabaya sarılmak hastalığın habercisidir.

Rüyada Sarılmak yorumları

Yavuz

Rüyamda uzun bir yolculuğa çıkmak üzereydim bir anda etrafımı birsürü çocuk sardı bana sarıldılar ve hep beraber yerde güle güle yuvarlandık ama yerde yuvarlanırkende halka şeklinde sarılmışlardı bani hala

canan

yaklaşık 6 ay önce rüyada sevdiğimi gördüm .bana sımsıkı sarılıp kucakladı bana seni çoook seviyorum dedi.öptü kokladı. ama o rüyadan 2ay önce nişanlanmıştı ve hala da nişanlı.

Aleyna

Rüyamda yeni ayrıldığım sevgilimi gördüm ben arkadaşlarımla tuğla duvarın oradaydım ve az ilerden bana bakıyordu yanımızdan deniz de akıyordu yanına gittim bana sarıldı hemde çok sıkı sonra seni çok özledim dedi çok garipti zaten o ayrılmıştı bilinçaltı mı yoksa başka bi rüya mı çözemedim hala etkisindeyim

züleyha

rüyamda tanimadigim güzel yüzlü bir erkege sarildim, hafif sakalliydi önce erkek temiz mavi sudan cikiyodu sudan cikdigi zaman titriyodu onu öyle görünce bende titremeye basladim sonra sarildik

asiye özde

ayrılmış oldum eşimle sarılıyodum ve çocuklarımla sarılıyodum uzun sredir görmüyom

Veda

esimle ben 6 aydir ayri yasiyoruz durumuz hic beli degil ayrilip ayrilmayacagimiz tekrar bir sans olur olmaz bilemiyorum. Bugun rüyamda esim bana 3 odali bir ev bulucam seni yanima alicam diyor ve o an boynuma sariliyor beni kokluyor hickira kickira aglamaya basliyor okadar sIkI sariliyordu ki rüyanin gercek oldugunu sandim uyandim cok etkisinde kaldim.

seda

ruyamda sevgılımle sarılmıstık bırbırımıze abım bızı gorunce korkup uzaklastık

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*