Rüyada Saç Görmek

Mala ve uzun ömre; Saçın normal olarak uzaması zenginliğe ve uzun ömre, aşırı uzaması erkek için gam ve kedere, kadın için hoş geçime, değerli olmaya, nefsine hakim olmaya, Erkeğin başını tıraş etmesi hacca, yolculuğa, şeref ve itibara, makam ve mevkiye;; Devlet memurunun satını tıraş etmesi görevden alınmaya, Kadının saçını tıraş etmesi kocasının yahut yakın akrabalarından birinin vefat etmesine, Kadının saçının kısmen yahut tamamen kesilmesi eşiyle kavga etmesine ya da musibete, Kadının saçını tamamen beyazlaşmış görmesi kocasının fısk ve günahına, istikametten ayrılmış olmasına; Saçlara ak düşmesi dinde güzelliğe yahut malda meydana gelecek noksanlığa, Saçlarının döküldüğünü görmek anne ve baba cihetinden gelecek üzüntüye, Dağınık saç malın israf edilmesine, Genç olan kimsenin saçının ağardığını görmesi ağırbaşlı olmaya yahut yoksulluğa, Saçın azalması hapse, borca yahut yoksulluğa, Saçsız olduğu halde takma saç (peruk) giydiğini görmek refah ve bolluğa, Dazlak (kel) olduğunu görmek gam ve kedere;kel olduğu halde saçının tekrar bittiğini görmek izzet ve şerefe, hayra ermeye, Saçını tarakla taramak izzet ve devlete, taranken beyaz kıl vs. düşmesi, eline geçecek maldan infak etmeye, Saçını yıkadığını ve sularının aktığını görmek başkalarının durumuna muttali olmaya, onların da kendi durumunu biliyor olmasına, Ensesini tıraş etmek borcunu ödemeye, Saçın büklüm büklüm olması menfaat ve hayır meydana gelmesine, Kıvırcık saç sünnete uymaya yahut rehin vermeye, Saça kına yakmak kadın için sevince, fera

İnsanın Rüyasında saçını görmesi ömrünün uzun olması veya mal sahibi olmasına; saçının dökülmesi arkadaşınının ihanetine uğrayacağına; saçlarını taraması, kıymetli bir dostluk kuracağına; saçlarını örmesi, zengin ise malının artacağına ve para bularak işini genişleteceğine işarettir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmek gençler için uzun ömre; saç ve sakalının tamamen ağardığını görmek kuvvete işarettir. Saç kesmek veya kestirmek tehlikeli bir haber olup ikaza işarettir.

İnsanın rüyada saçını görmesi uzun olmasına ya servet sahibi olmasına yorumlanır. Rüyada saçının dökülmesi bir yakınınızın sizi sırtınızdan vuracağını belirtir. Saç kesmek veya kestirmek kötü haber almak demektir ve dikkatli olunması gerektiğini bildirir. Saçlarını kazıtan erkek iş hayatında tatsız olaylar yaşar demektir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmek gençler için uzun yaşamaya ve güçlü olmaya yorumlanır.Saçın dökülmesi para derdidir. Saçların birden gürleşmesi zenginliktir.Saç taramak, değerli arkadaşlık kuracağına işarettir.; Saç örmek, zengin ise daha da zengin olmaya ve işini büyütmeye yorumlanır. Saçlarını kestiren kadın özel yaşamında değişikliğe gider.

Saçlarınızı tarıyorsanız dikkatsizliğiniz yüzünden zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Saç dökülmesi, aşırı harcama sonucu maddi sıkıntılara işaret eder.

Kişi saçını gür, parlak ve güzel görürse neşelenecek demektir. Saç taramak yol yapmaktır. Saç kestirmek, değişikliktir. Saçın dökülmesi ise derttir. Tamamıyle kabak olmak ise para sıkıntısıdır. Pis saç da sıkıntıdır. Kepekli saç ise büyük bolluktur.

Rüyasında saçlarının gür, temiz ve taranmış olduğunu gören kadın veya erkek sevinir, neşelenir. Saçlarını kestiren kadın özel hayatıyla ilgili değişiklik yapar. Saçlarını kazıtan erkek iş hayatıyla ilgili bir durumdan dolayı sıkılır. Saçın dökülmesi para sıkıntısıdır. Saçların birden gürleşmesi bolluktur.

Rüyada çok güzel saçlara sahip olduğunu görmek; hayat boyu sürecek bir hastalığa, saçların dökülmesi; sağlığın bozulmasına ve mevkinin düşmesine, saçların kesilmesi; iftiraya uğramaya, saç yolmak; iş hayatında itibarınızın artacağına, bir kadının kendi saçlarını kestiğini görmesi; evli ise kocasının öleceğine yada boşanacağına, saçlarını uzamış görmek; çocuk sahibi olmaya, saçların döküldüğünü görmek; üzüntü ve sıkıntıya düşmeye, saçının ağardığını görmek; erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve ızdıraplı bir hastalığa, saç ve sakalın tamamen ağardığını görmek; fakirliğe düşmeye işarettir.

Rüyada Saç yorumları

Kader

merhaba. ben rüyamda kayınvalidemin saçlarını tarıyordum ama normalde saçları seyrek ve kısa olmasına rağmen ben onu rüyamda uzun ve ipek gibi gördüm. çok güzeldi ve tarıyordum mutlulukla.

fatma

rüyamda telefonda eski fotograflarıma bakerken şacım orda ne kadar uzunmuş diyorum

ayşe

rüyamda saçımı kesmeye çalışıyor başka birisi ben ağlıyorum zaten saçımgüzel oluyor kaçırılıyorum ağlıyorum

serap ay

rüyamda banyo oluyordum sonra altın küpemi kaybettim.küpemi ararken saçım normalde çok kısa ama rüyamda çok uzundu.küpemi saçıma takılmış olarak buldum

ada

rüyamda uzun saclarımı kısa kesilmiş kısa güzel görünüyordu ama ben uzun olduğu icin üzüldüm kesildiği icin ne anlama geliyor

buse

bir kaç gün önce rüyamda saçımı kesiyordum bugün ki rüyamda ise o kestiğim şaçları gördüm

ece

bn okulda tuvalette saçımı tarıyordum

cilekozlem

ruyamda arkadasim benim yatagimin uzerinde sacini tariyodu ve saclari yatagima dokuluyodu ne demek oldunu bilen varsa cvplasin lutfen :)))

serdar

kısa saca kına surulup soguk su ılesacın yıkanması

nida

ben rüyamda saçlarımın kepekli oldugunu ve bu saçı taradıkca omuzumun beyazladıgını gördüm

gamze

ruyamda kendi saçımı kesiyodum çok duzensiz bir şekilde, tepede bir tutam şaç ve kahkul kalıyo

reyhan

ben rüyamda kızımın saçlarının çok uzun gördüm ama normalde kısa nedemek acaba yorumunuzu alabilirmiyim

Gamze

rüyamda saçımın kısaldığını gördüm ve çok seviniyodum iiki kestirmişim die bide o rüyayı gördüğüm gün kardeşimn gerçekten saçı kesilmişti ve dalga geçmiştim kestirdik die

güler

ruyamda saclarım uzunuzun olarak sıyah beyaz karısık elıme geldı oldukca cokdu buna ruyamda cok uzuldum

ezel

rüyamda saçım olduğundan çok daha güzeldi ama sonra tutam tutam elimde kaldı

melike

benimde rüyamda saçlarım tutam tutam kopuyordu

tunahan

matematik öğretmenimi yani kel adamı uzun saçlı gördüm

rabia

rüyamda saçları aşırı derecede uzadı ve sarı oldu güneş gibiydi

nuray

Rüyada sayım tek tek kopuyordu

ahmet

rüyamda kuaföre saçlarımı kestirirken yarıda bıraktırdım böyle güzel oldu diye.ama düzgün bir halde ve çok güzel görünüyordu saçlarım.canlı ve parlaktı.

uüksel öge

rüyamda saçımı açmışım ama bır tarafte uzun olan kısım var ucundan azıcık keserek düzeltmişim bu ne demektir

nazli

kendi sacimi kesiyodum bir tarafini kisa bir tarafini uzun kesiyodum oturma odasinda.

tuğba

rüyamda saçım tutam tutam kopup elime geliyordu tuttuğum yer tamamiyle kopuyor ve düşüyordu...

emine

ruyamda annem sacimin uclarini kesti annem hayatta deyil

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*