Rüyada Saat Görmek

Vakitleri gösteren saatin, gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek Altın veya Gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, anın vacipleri ni yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyenn kimseye delalet eder.( Ayrıca Bakınız; Zaman.)

Rüyada saat görmek , tatsız haberlere; saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çAğrıya işarettir.

Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır.

Rüyada Masa veya duvar saatinin çalışması bir, Aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur.

Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.

Çevrenizde birtakım düşmanların varolduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

Rüyada saat görmek, sikinti ile yorumlanir. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada saat görmek, çocuk ve ortaga isarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir.

Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.

Rüyada Saat yorumları

Sumeyye

Bende rüyamda koluma saat tanıyordum sonra saati çıkardım

laura

ruyamda kol saati goruyordum ve kol saati almak istiyorum amma birturlu secim yapamiyorum ve israr ediyorum ki saatimin rengi beyaz olmali

İSimsiz

Rüyamda gerçek saatin 10.10 olduğunu gördüm ve uyandığımda saat 10.10ndu yani rüyamda gerçek zamanın kaç olduğunu gördüm

ELİF

Rüyamda kol saatimin pimlerini kırılmış gördüm

silo

ben rüyamda kurmalı saat görüyordum sol elimde takılı ben de kuruyordum saati ve saatin sesi kulağıma çok hoş geliyordu tik tak tik tak diye

ÖZGE

RUYAMDA ERKK ARKDSM BENI ALDATMISTI BENDE ONUN BANA ALDIGI SAATI PARCALIYORDUM

Reyhan

Annem dün gece rüyasında babamın kolunda bir saat görmüş.Annemin rüyasında babam anneme şöyle demiş;Fatma benim saatim nasıl bozuldu.Ondan sonra sabah kalktığımızda ben anneme anne saat daha yeni 10:00.Annem de bana dedi ki ben rüyamda saat gördüm.Sonra babam bana dedi ki benim 20 liramı getir kızım.Ben de getirdim.Bir de baktık ki babamın tüm parası var,ama 20 lirası yok.Biz parayı aramaya başladık kahvaltıdan hemen sonra.Ama bulamadık

fidan

ruyamda ablamla saat almaga gidiyoruz.2 tane kol saati var.biri buyuk,diyeri kucuk.biz kucuk olani aliyoruz.ne demek

gamze

rüyamda saatin 3 olduğunu gördüm ve uyandığımda da saat 3tü

yagmur

once guzel bır saat aldım daha sonra bozuk bır saat aldım ama ona bakıyorum daha sonra calışmaya başlıyor

bsra

Rüyamda Saatçinin önünde saat bakıyordum saat alıcaktım

tülay büyü

rüyamda ölmüş dedemi gördüm fakat dedem hastanede imiş ziyarete gidiyorum tabutun içinde yatıyor tabutu açıyorlar dedem takım elbise içinde çok güzel bir suratı vardı yaşıyor kolunda yeşil kayışı olan saati vardı. çok etkilendim suratı okşadım çok güzel baktı bana

poyraz

rüyamda saat gördüm hede iki tane

zeynep

ben rüyamda KIRILKMIŞ SAAT GÖRDÜM

seda

annanemin kolunda 2 tane saat gördüm

berivani,

bende rüyamda saatimin kopulduüunu gördüm o saati tamir ermeye çalışıyordum ne demek acaba:?

sultan

Gece yataktan kalkip koltuga oturup elimde duvar saati vardi ama ben sati alip oturdugumu hatirlamiyorum gozlerimi actigimda elimde duvar saati vardi ve kolktukta oturuyordum

emine

aat kolumda akrabamızdan bir amca a at kaç oruyor bende altıyı bir geçtiğini öylüyorum

SAAT

ÇOK GÜZEL YORUMLAR VAR BU SİTEYİ ÇOK BEĞENİYORUM VE HAZIRLAYANLARA TEŞKKÜR EDİYORUM

SAAT

DUVARDA TEYZEME AİT BİRSÜRÜ SAT ASILIYDI VE BABNA VERMEK İSTEMİYODU O Bİ YERE GİTTİĞİNDE BEN ALDIM STLERDEN BİRİNİ

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*