Rüyada Kan Görmek

Çok büyük hayal kirikligina ugrayacak ve mutsuz olacaksiniz. Garip ve esrarengiz arkadaslardan uzak durun. Sagliginiza dikkat edin.

Kan kuyusuna düstügünü gören kimse, kana yahut haram mala müptela olur, denilmistir. Kendi üzerinde kan gören kimsenin üzerine söylenecek yalana isarettir.

Herhangi bir kasit olmadan, kan aldirmaksizin ve yara olmaksizin vücudundan kan aktigini gören kimse zengin ise kanin aktigi kadar mali dinden çikar, eger fakir ise o miktarca eline mal geçer. Bir kimse Rüyada kan çukuruna düstügünü görse, onu heyecana ve izdiraba atacak bir kana isarettir.

Rüyada görülen burun kani çok akici ve ince otursa, burnu akan kimseye isabet edecek haram mala, eger kan kati olursa düsük yapilan erkek çocuga isarettir. Rüyada burnunun kanadigini ve burnunun kaninin kendisine fayda verecegini düsünüyorsa, o kimseye amirinden hayir isabet eder.

Eger kanin ona zarar verecegi düsüncesi varsa, o kimse amirinden bir söz erisir. Eger burnundan bir veya iki damla kan aksa, o kan menfaattir. Eger kanin çikmasindan sonra kendisinin kuvveti gitse o kimse fakir olur. Kanin çikmasindan sonra kendisine kuvvet gelse o kimse zengin olur.

Burnundan akan kani elbisesine bulassa o kimseye kötü mal ve günah isabet eder. Eger burnunun kani hiçbir seye bulasmasa günahtan kurtulur. Eger yol üzerine damladigini görse, o kimse malinin zekatini verir ve onunla yol üzerinde bulunan fakir fukaraya tasadduk eder.

Burnunun kanadigini gören kimse günahtan çikar. Bazilari, burnunun kanadigini gören kimse hazineye ve büyük mala nail olur, dediler.

Bazilari da burun kani, kisiye reis tarafindan gelecek kandir. Bir kisim tabirciler ise, burun kani, hatira gelmedik bir yerden üzüntü ve sikintidir, dediler.

Rüyayi gören, burnundan akan kan ile kendisinde bir rahatlik hissetse bu halde zekat yahut elbise veya söhrete isarettir. Kan sahibinin hayatina, kuvvet ve malina ve onu teminati altinda bulunduran yardimciya yahut elbise v.s. gibi seylerden onu örten giysilere, yahut iyilik ve kötülükten kazandigi seylere isarettir.

Bazen, haddinden fazla çikan kan, Rüya sahibinin yardimcisi bulunan ana baba yahut çocuk ya da ortak tarafindan gelen menfaatin kesilmesine isarettir. Bir kimse rüyada kendi kanini içse, o kimseye üzüntü, keder ve mesakkat isabet eder.

Adet kanı, bekar kiz için kocaya, gebe kadin için düsük yapmaya, hayizdan kesilmis kadin için de hastaliga isarettir. Arkasindan kan çiktigini gören kimse günahtan çikar.

Eger kan kendisine bulassa ondan haram mal çikar, insan kani ev balkinin, ev sahibinin az harcamalarina. Bazen de bu rüya, arkada olan hastaliga isarettir.

Rüyada Kan yorumları

YEGANE

Rüyamda sol bacamdan sanki damar patlamis gibi delik acilmis ve cesmeden akar gibi ordan kan geldiyini gordum sora o deliyi halam uykuda dikmeye calisirken kan once beyaz suya sora mavi suya dondu . bi sure sora ayni delik yine siyaha benzer bi tonda yine kanamaya ve etrafina toplamaya basladini gordum. yorumlarsaniz sevinirim.

nargile

ruyamda uzakdan bir kan gordum amma kan deyildi kirmizi birseydi sora uyandim acaba yorumlaya bilirmisiniz tesekurler.

derya

bacagımdan kan akıyaordu bilek kısmından ve yanan araba gördün nedemek acaba yorumlayabilirmisiniz teşekkürler

canan

ruyamda yattıgım yatakta kan gordum ve cok korktum

muhammet

rüyamda bir kücük cocuğu köpeklen oratını ve bizimmahlledeki cocuk kafasına taş atı rüyamda ağlarken kaktım yine ağlıyordum

yildiz

kafamin yan tarafi delinmisti ve kanlar akiyordu acaba anlami nedir

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*