Rüyada Reçel Görmek

rüyada Reçel görmek

Rüyada Reçel yemek, işlerinde yapacağı kâr ve kazanca; reçeli evde yapmak, çok sevinçli bir haberi müjdeler.

Rüyada reçel yemek, işlerinde kâr yapacağı ve kazanacağına işaret eder. Evde reçel yapmak, çok mutluluk veren haber almak demektir.

Rüyada reçel yediğinizi gördüyseniz, hoş sürprizlerle karşılaşacak ve güzel seyahatlere çıkacaksınız.

Rüyada reçel yapmak çok önemli paradır. Reçel almak ise evliliktir.

Reçel yediğinizi gördüyseniz, hoş sürprizlerle karşılaşacak ve seyahatlere çıkacaksınız.

Rüyada bir reçel kavanozu görmek, yakinda çok sevindirici bir haber alacaginiza isarettir. Reçel yemek mutluluk ve refahtir. Bir baska rivayete görede: Rüyada reçel görmek, mesakkat ve zorluk île elde edilecek rızka isarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Reçel Görmek yorumunu okudunuz. Reçel ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada R harfi ile başlayan Rüya Tabirleri R sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Reçel rüyanız hayr olsun.

Rüyada Reçel yorumları

adsızım

ruyada cay icmek ne anlama gelır

sema

rüyamda kahvaltı hazırladım yedim kahvaltıda reçelde yedim tadı çok güzeldi.

nazan

ruyamda kucuk cam tabakların ıcınde karısık meyveler godum guya onlarda recelmıs ve sanırım tadında bakmıstım

hatice

küçük oğlum bebek olmuş oluyor. komşuda reçel kaynatıyor. çoçuğu kaynayan reçelin içine atıyorum.sonrada panik oluyorum .çoçuk öldü sanıyorum.çoçuk o anda kaynayan reçelin içinden ben ölmedim diyerekten hemde gülüyor fırlıyor.çoçuğu çıkarıp çarşafa sarıyorum.yıkamak için su almaya gidiyorum.içeride kurulmuş sofra,sofrada balık mantı,yaprak sarması,çay şeker var.o sırada yatakta dayım rahmetli yayıyor.benden sarmayı pişirmemi söylüyor.rahmetli yengemde oluyor.su almaya gelen ben tutuyorum saç yıkıyorum ,sofranın ortasında.

gülbin

rüyamda ocakta reçel vardı ve ben reçele şeker ekleyip karıştırıyordum yani reçeli ben kendim evde yapıyordum kardeşimde yanımda oturmuştu bir ara reçelin tatlılığı çok keskin olmasın diye şekere bir tutam tuzda attım ama ben reçeli kendim evde yapıyordum çokça şeker ilave ediyordum içine

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Sarmısak Görmek | Rüyada Saten Görmek | Rüyada Satranç Görmek | Rüyada Sedye Görmek | Rüyada Savaş Görmek | Rüyada Sekreter Görmek |