Rüyada Reçel Görmek

Rüyada reçel yemek, işlerinde yapacağı kâr ve kazanca; reçeli evde yapmak, çok sevinçli bir haberi müjdeler.

Rüyada reçel yemek, işlerinde kâr yapacağı ve kazanacağına işaret eder. Evde reçel yapmak, çok mutluluk veren haber almak demektir.

Rüyada reçel yediğinizi gördüyseniz, hoş sürprizlerle karşılaşacak ve güzel seyahatlere çıkacaksınız.

Rüyada reçel yapmak çok önemli paradır. Reçel almak ise evliliktir.

Reçel yediğinizi gördüyseniz, hoş sürprizlerle karşılaşacak ve seyahatlere çıkacaksınız.

Rüyada bir reçel kavanozu görmek, yakinda çok sevindirici bir haber alacaginiza isarettir. Reçel yemek mutluluk ve refahtir. Bir baska rivayete görede: Rüyada reçel görmek, mesakkat ve zorluk île elde edilecek rızka isarettir.

Rüyada Reçel yorumları

Nejla

Ruyamda yasli bir teyze ve yasli bir amca meyve cikman agaclarda cikan minik ciceklerden recel yapmislar banada ikram ettiler ve bende yedim.Onlara sordum cok zordur bu cicekleri agactan toplamak nasil topladiniz diye o ara uyandim.

adsızım

ruyada cay icmek ne anlama gelır

sema

rüyamda kahvaltı hazırladım yedim kahvaltıda reçelde yedim tadı çok güzeldi.

nazan

ruyamda kucuk cam tabakların ıcınde karısık meyveler godum guya onlarda recelmıs ve sanırım tadında bakmıstım

hatice

küçük oğlum bebek olmuş oluyor. komşuda reçel kaynatıyor. çoçuğu kaynayan reçelin içine atıyorum.sonrada panik oluyorum .çoçuk öldü sanıyorum.çoçuk o anda kaynayan reçelin içinden ben ölmedim diyerekten hemde gülüyor fırlıyor.çoçuğu çıkarıp çarşafa sarıyorum.yıkamak için su almaya gidiyorum.içeride kurulmuş sofra,sofrada balık mantı,yaprak sarması,çay şeker var.o sırada yatakta dayım rahmetli yayıyor.benden sarmayı pişirmemi söylüyor.rahmetli yengemde oluyor.su almaya gelen ben tutuyorum saç yıkıyorum ,sofranın ortasında.

gülbin

rüyamda ocakta reçel vardı ve ben reçele şeker ekleyip karıştırıyordum yani reçeli ben kendim evde yapıyordum kardeşimde yanımda oturmuştu bir ara reçelin tatlılığı çok keskin olmasın diye şekere bir tutam tuzda attım ama ben reçeli kendim evde yapıyordum çokça şeker ilave ediyordum içine

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*