Rüyada Ray Görmek

Demiryolu ve ray görmek orta yolu tercih etmeye, her türlü aşırılıktan ırak durmaya, Yalnız başına ray görmek, bir maksada ulaşmak için gerekli unsurların eksik olduğuna delalet eder.

Rüyada tren rayı görmek, çok uzun bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir.

Rüyada tren rayı gören, çok uzun bir yolculuğa çıkacak demektir.

Rüyada tren istasyonunda bulundugunuzu ve tren raylarinin uzayip gittigini görmeniz, önemli bir is için bir yolculuk yapacaginiza delalet eder. Raylar üzerinde tren görmek hayirlidir ve isinizin çabuk olacagina delildir. Bazilarina göre; rüyada bir demir yolu rayi görmek, karayolu ile yapacaginiz bir yolculuga delalet eder. Tren yolu üzerinde yürümek küçük bir tehlike atlatacaginiza isarettir.

Rüyada Ray yorumları

Süleyman

Rüyamda Sevdiğim kız ile buluşma planları yapıyoruz.(o uzak memlekette)Daha sonra kendimi orda buluyorum ve yürüdüğümüzü görüyorum biraz ilerledikten sonra tren rayları üzerinde gittiğimizi farkediyrum ve benim elimde motorsiklet var.ßir süre ilerledikten sonra pazar yerine geliyorum.

Yorumlarsanız sevinirim.

şerife

ruyamda ölmüş dede mi canlı göruyorum ve dedem tanımadığım genç bi erkeğin evinde kalıyo ben çekiniyorum eve girmeye sonra bi tünelin başında bekliyorum yanımda birileri var ve tünelin ucunda tren rayı var ve trenler geçiyo sürekli içide de insanlar var sonra tünelden beyaz bi araba çıkıyo

coşar

rüyamda çakıltaşlarıyla köpekleri taşlıyorum vebisiklete biniyorum ayrıca raylar gördüm yorumlarsanız sevinirim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*