Rakı

Bakınız; İçki İçmek. Rüyada içkili bir zevk alemi, çok ağır bir hastalıkla yorumlanır. Rüyada içkili bir yerde içmek, eğlenmek, çok ağır bir hastalık demektir. Haram olarak yorumdur.

Rüyada raki içerek sarhos oldugunuzu görmek iyi degildir. Bir dükkandan raki satin aldiginizi görmek, yakinda bir hastaliga yakalanacaginizi fakat kisa zamanda iyileseceginizi gösterir. Rakinin dökülmesi hayra delalet eder.

Bir Rakı fabrikasinda rakilarin siselere dolduruldugunu görmek, o yerde kisin biraz sert geçecegine isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada raki görmek veya içmek, haram bir mala ve büyük bir günah islemeye isarettir. Rüyada görülen raki, fitne, ser, düsmanlik ve kizginliga isarettir.

Rüyada içki içmek, içenin ahmaklik ve cehaletine delalet eder. Ölü bir kimsenin rüyada içki içtigi görülse, o ölü ahirette nimet erisimindedir.

Çünkü sarap, Cennet ehlinin içkisindendir. Ancak, ölünün devamli raki içmekle ölmüs olmasi ve hayatinda içki içmeyi helal, itikad edenlerden olmasi tabirden müstesnadir. Raki, Su ile kanstinlarak içildiginden dolayi evlenmek isteyen kimse için hayra delildir

Rüyada rakı içmek yada görmek; yanlış hareketler sonucu kötü yola düşmeye, geçimini haram yollardan sağlamaya veya hasta olmaya işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Rakı Görmek yorumunu okudunuz. Rakı ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada R harfi ile başlayan Rüya Tabirleri R sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Rakı rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Rakı yorumları

zeynep

rüyamda rakı şişesi gördüm birden fazla idi.allah hayra işaretlesin.

osman

ulan süper zeka adam rüyasını mı kontrol etsin rüya bu Allahın örümcek beyinlisi

baran

madem içmiyodun, neden eline alıp candır diyosun, caiz değildir

kader

rüyamda rakıyı elime alıp rakı candır diyodum ama içmiyodum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Dershane (sınıf) Görmek | Rüyada Dert Görmek | Rüyada Dervaze Görmek | Rüyada Derviş Görmek | Rüyada Destan okuyucu Görmek | Rüyada Destere Görmek |