Portakal

Mevsiminde Portakal görmek rızka; Portakal ağacı, temiz yaratılışlı, hoşsohbet, insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder.

Rüyada portakal görmek , çok iyi bir haber alınacağına ve aşkta başarıya ulaşacağını gösterir.

Rüyada portakal görmek, çok güzel haber alınacağına ve aşk hayatında başarılı olacağına yorumlanır. İri bir portakal değerli bir eşya demektir. Portakal aldığını, gören kişi değerli eşya sahibi olacak demektir.. Rüyada portakallarla dolu bir Ağaç ev alacak demektir.

Güzel bir portakal ağacı, bereketin,zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın işaretidir. Rüyanızda portakal yiyorsanız, hayatta başarılı olacaksınız.

Turuncu kabuklu, iri bir portakal, değerli bir eşyadır.

Rüyada portakal soyup yediginizi görmek, malinizdan bir kisminin elinizden çikacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada portakal görmek, halka hayir ve iyilik yapmaya isarettir.

Turuncu kabuklu, iri portakal değerli eşya olarak yorumlanır. Portakal aldığını, bulduğunu gören değerli eşya sahibi olur. Rüyasında koyu turuncu portakallarla dolu bir ağaç gören kimse evini süsleyecektir. En değerli, güzel şeyleri satın alacaktır.

Turuncu kabuklu, iri portakal değerli eşya olarak yorumlanır. Portakal aldığını, bulduğunu gören değerli eşya sahibi olur. Rüyasında koyu turuncu portakallarla dolu bir ağaç gören kimse evini süsleyecektir. En değerli, güzel şeyleri satın alacaktır.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Portakal Görmek yorumunu okudunuz. Portakal ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada P harfi ile başlayan Rüya Tabirleri P sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Portakal rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Portakal yorumları

murad

benim buyuk annem portakalı kimseye vermiş.

BİRBEN

Rüyamda bugün arabayla bir yola girdim bu yol otobark yolu gibi ama yol portakallarla döşenmiş

Savaş

Annemin rüyasına göre yüksekte bulunan portakal ağacına bir yumruk atıyorum ve tüm portakallar yere düşüyor etraftaki çocuklar bağırarak seviniyorlarmış

dicle fıra

rüyamda kuru bir ağaçtan portakal kopartıp çantama koydum

tülay

ölmüş annem rüyamda 1 adet portakal verdi

hamit

rüyamda bir kasadan az eksik çok güzel potakal gördüm satmaya giderken elmaya dönüşdü çok güzel elmalardı

nazire

kabirsanliq bir erkek ve bir kadininin kabirinini gormek

peyruze

rüyamda kuran okuduğumu görüyordum ve kuranda 2 tane iri siyah göz ve benimle konuşuyodu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Kucuk karınca Görmek | Rüyada Küçük kuşlar Görmek | Rüyada Küçük Sinek Görmek | Rüyada Küçük tepe Görmek | Rüyada Kudret helvası Görmek | Rüyada Kudurmak Görmek |