Rüyada Pilav Görmek

Gerek bulgur gerekse pirinçten olsun, pilav görmek, pişirmek yahut yemek rızka, çoğaylan ve artan mala; Pilava yoğurt katmak, bundan hoşlanmayan kimse için üzüntüye delalet eder.

Rüyada pilav görmek, o ana kadar iç yüzü bir türlü anlaşılamamış bir çok güç ve karışık meselelerin çözüme ulaşacağına işarettir.

Rüyada pilav görmek, o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır.

Yine Rüyada pilav, hayırlı, temiz kısmettir. Başkalarına pilav veren, yoksulları sevindirir.

Rüyada pilav görmek ve yemek; aklınızda soru işareti belirten bazı soruların üzerine gitmeye karar vereceğinize, buhara pilavı yemek; sizde derin bir iz bırakan eski bir aşkın tekrar başlayacağına işarettir.

Rüyada pilav yemek, is sahasinda büyük bir basari kazanacaginiza; pilav pisirdiginizi görmek, yeni bir is anlasmasi yapacaginiza; baska bir kimseye pilav ikram ettiginizi görmek ise, islerinize yeni ortaklar alacaginiza delalet eder.

Rüyada Pirinç görmek başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Rüyada Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Rüyada Pilav yorumları

semseddin

Ruyada olmus birini gordum etkilendimki ne olur sonu acaba

Burcu

RüyAda bulgur pilavı yapıyordum çokça sonra onu dağıtıyordum insanlara

merve çkr

bir arkadaşım rüyasında anneme pilav verdiğini söyledi ve aynı zamanda konuşma esnasında arabistan sözünün geçtiğini söyledi anlamı nedir acaba

Aysel

rüyamda yapıp yediğim pirinç pilavının içinde beyaz kurtlar vardı.

damla

rüyamda pilav pişiriyordum

hilal

rüyamda köydeyim yemek yapyorum pilav üstüne kurbağa kızartıp koyuyorum yedim bidaha bi tabak yerken uyandım çok korktum ve midem bulanıyo n olur yorumlayın rüyamı

burcu

rüyamda bilmedigim iki bayann yaninda cok büyük tencerede mantarli bulgur pilavi ni bayanlarla beraber yapip yiyoruz gercek gibiydi etkisindym hla aciklayabilir misinz lutfen?

zeynep

Ruyam da bir insatintayim isat 4 katli ben 4ducu katayin insatin caminda asagiya bakacam ama korkuyorm bakmay lut

zeynep

Ruyam da bir insatintayim isat 4 katli ben 4ducu katayin insatin caminda asagiya bakacam ama korkuyorm bakmay lut


Ruyamda bera suyun ixinde kasikla pirinc pilavi yiyorim yorumlarmisiniz

ahmet

ben rüyada pilav dağıtıyordum yorumlarmıınız

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*