Rüyada Piknik Görmek

Rüyada piknik yapmak mutluluğun ve başarının işaretidir.

Yemyeşil, güzel çiçekli, ağaçlıklı bir yerde Piknik yapmak kişinin tüm dertlerini geride bırakıp, mutlu olacağına işarettir.

Rüyada piknik yapmak

Rüyada piknik yaptığını görmek; çalışmadan, çaba sarfetmeden hayatı güzel bir şekilde yaşamayı istemeye işarettir.

Rüyada piknik yaptığınızı ve bir orman veya piknik alanı yahut bir kırda eğlendiğinizi görmek, genç ve neşeli bir Aile yada grubunuz bulunduğuna işarettir.

Yine piknak yapmak aileniz ve dostlarınız arasında fırsat bulundukça güzel vakitler geçirdiginize ve gününüzü Gün ettiginize delalet eder.

Rüyada tatil günleri piknik yapmak maksadi ile kirlara çikmak alti sekilde yorumlanir: Hava, su, eglence, rahatlik, araba, hayvan.

Böyle bir gezintiye toplu olarak çikmak keder ve sıkıntılardan kurtulmaya isarettir.

Kirmaniye göre; bir cemaatle beraber özel günler adetinden birini yapmak için. (mesela bayram günleri) sehir disina çiktigini görmek, ferah ve sevince, rahatliga delalet eder.

Rüyada piknik yaptığını görmek; çalışmadan, çaba sarfetmeden hayatı güzel bir şekilde yaşamayı istemeye işarettir.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Zemzem Görmek | Rüyada Zencefil Görmek | Rüyada Zenci Görmek | Rüyada Zengin Görmek | Rüyada Zerdali Görmek | Rüyada Zeytin Görmek |