Piknik

Rüyada piknik yapmak mutluluğun ve başarının işaretidir.

Yemyeşil, güzel çiçekli, ağaçlıklı bir yerde Piknik yapmak kişinin tüm dertlerini geride bırakıp, mutlu olacağına işarettir.

Rüyada piknik yapmak

Rüyada piknik yaptığını görmek; çalışmadan, çaba sarfetmeden hayatı güzel bir şekilde yaşamayı istemeye işarettir.

Rüyada piknik yaptığınızı ve bir orman veya piknik alanı yahut bir kırda eğlendiğinizi görmek, genç ve neşeli bir Aile yada grubunuz bulunduğuna işarettir.

Yine piknak yapmak aileniz ve dostlarınız arasında fırsat bulundukça güzel vakitler geçirdiginize ve gününüzü Gün ettiginize delalet eder.

Rüyada tatil günleri piknik yapmak maksadi ile kirlara çikmak alti sekilde yorumlanir: Hava, Su, eglence, rahatlik, Araba, hayvan.

Böyle bir gezintiye toplu olarak çikmak keder ve sıkıntılardan kurtulmaya isarettir.

Kirmaniye göre; bir cemaatle beraber özel günler adetinden birini yapmak için. (mesela bayram günleri) sehir disina çiktigini görmek, ferah ve sevince, rahatliga delalet eder.

Rüyada piknik yaptığını görmek; çalışmadan, çaba sarfetmeden hayatı güzel bir şekilde yaşamayı istemeye işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Piknik Görmek yorumunu okudunuz. Piknik ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada P harfi ile başlayan Rüya Tabirleri P sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Piknik rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ

Bayanlara Özel

Rüyada Yağlanmak Görmek | Rüyada Yağma Görmek | Rüyada Yağmur Görmek | Rüyada Yağmurluk Görmek | Rüyada Yahnı Görmek | Rüyada Rüyada Allah Yolunda Nöbet Tutmak Görmek |