Rüyada Pırlanta Görmek

Elmas ve pırlanta gösteriş düşkünü, mağrur ve niteliksiz kadına, Elmas ve pırlanta yüzük takmak bu nitelikteki bir kadınla evlenmeye, Esmas ve pırlanta ile süslenmiş zinet eşyası erkek için üzüntüye, kadın için sevinç ve refaha delalet eder.

İşinizde göstereceğiniz başarı:ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükseleceksiniz demektir.

Rüyada pirlanta görmek, iyi degildir. Çünkü faydasiz ve süse isarettir. Bir çok pirlantasi oldugunu görmek, fakirlige delalet eder. Kirmani ye göre; rüyada pirlanta ile süslü mücevher görmek erkek için keder, kadin için ferahlik ve sevinçtir.

Rüyada pirlanta tasi görmek veya pirlanta kasli bir yüzük veya pirlantali herhangi bir ziynet süs esyasi takinmak, çok pahali ve zevkli bir hediye alacaginiza delalet eder.

Rüyada pırlanta görmek; aşka, saygılı, itibarlı, kültürlü biri olamaya ve mevki yükselmeye işarettir.

Kirmani demiştir ki: Rüyada elmas ve pırlanta ile süslü mücevherat görmek, erkek için gam, keder ve sıkıntı, kadın için ise ferah ve sürura delâlet eder.

Rüyada Pırlanta yorumları

Feride

Rüyamda elimde 2 adet yüzük ve 3 adet de gümüş mü altın mı gramiseye benzeyen yine gri parlak değerli bir maden vardı. Yüzüğün kenarlarında pırlantaya benzeyen taşlar vardı etrafında parlak çerçeve halkası da parlak gri renkli idi. Sonra ben bunları birine vermek üzere yürüyerek sokak sokak geziyorum sokaklarda trafik lambaları gördüm. Sonra ben bunları birine verdim karşılığında da pide aldım pideyi yerken baktım karşımdaki kişiye babam var karşımda bir elinde de verdiğim o 2 adet yüzük ve değerli olan 3 adet parlak gri renkli madeni gördüm. O anda da uyandım. Bunun anlamı nedir ?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*