Rüyada Peynir Almak Görmek

Rüyada peynir almak rızık ve berekete, artan mala ve uzun ömre, hazır ve kolay elde edilen mala, senenin ucuzluk ve bolluğuna yorumlanır.

Rüyada bekar birinin peynir alması nikaha, Hamile kadın için çocuğa, gebelikten kurtulmaya, Kuru peynir yolculuğa ve rızka, tazesi, kişinin yaşadığı yerde kavuşacağı rızka, Lezzeti iyi olmayan peynir zillet ve meskenete işarettir.

Rüyada peyniri görmek veya çarşıdan almak, erkekler için ticarette büyük ve zahmetsiz kazanç ve kara; bekarlar için evlenmeye; evli ve çocuklu bir kadın ise mirasa konacağı şeklinde yorumlanır.

Yine rüyada peynir almak zevkle harcanacak para, yuvada mutluluğa neden olacak mutluluktur.

Denilmiştir ki : Rüyada peynir almak; zenginliğe, gören hasta ise iyileşeceğine, huzura, bekar biri için evliliğe, evli ve hamile bir kadın için; çocuğa, uzun ömre tabir edilir.

Rüyada Peynir Almak yorumları

selma kaplan

Ruyamda gogermişpeymir gordum etim den itiyodum

Hasan

Selam Aleyküm…
Allah hayırlara versin…
Rüyamda evimin yakınında rahmetli babamı gördüm.Bana baktı ama konuşmuyordu.Sonra önümde geniş bir tabak içerisinde peynir kalıpları gördüm.Ama peyniri tahminen 30 -40 kadar siyah böcek yavaş yavaş yiyordu.Sanırım peynir bozuk da ondan yiyorlar diye düşündüm.Sonra bu kadar yedikleri yeter dedim.Peynir tabağı balon gibi içi görülebilen bir naylonla örtülüydü.Böceklerden bir tanesi dışarıya çıktı bende onu hamam böceği ile çiftleşir şimdi bu diye düşünüp öldürdüm.Sonra arkamda aileden ( sanırım) birileri vardı onlara alın bunları dedim.Hayırdır umarım…

Sazende

Rüyamda köyde yolun ortasına bir arkadaşla beraber bakır bir tepside kahvaltı hazırlamışız.Ama biri gelecekmiş onu bekliyoruz.O gelmedenyiyemeyiz dedi...Kimse o gelecek bir türlü gelemedi.Bizde kahvaltımızı yapamadık ...Rüya işte .Hayrolsun diyelim.

ÖMER

RÜYAMDA ARKADAŞI ELİNDE PEYNİR VE EKMEK İLE GÖRDÜM ACABA NE ANLAMA GELİYOR ? BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*