Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Peynir Almak rızık ve berekete, artan mala ve uzun ömre, hazır ve kolay elde edilen mala, senenin ucuzluk ve bolluğuna yorumlanır.

Rüyada bekar birinin peynir alması nikaha, Hamile kadın için çocuğa, gebelikten kurtulmaya, Kuru peynir yolculuğa ve rızka, tazesi, kişinin yaşadığı yerde kavuşacağı rızka, Lezzeti iyi olmayan peynir zillet ve meskenete işarettir.

Rüyada peyniri görmek veya çarşıdan almak, erkekler için ticarette büyük ve zahmetsiz kazanç ve kara; bekarlar için evlenmeye; evli ve çocuklu bir kadın ise mirasa konacağı şeklinde yorumlanır.

Yine Rüyada peynir almak zevkle harcanacak para, yuvada mutluluğa neden olacak mutluluktur.

Denilmiştir ki : Rüyada peynir almak; zenginliğe, gören hasta ise iyileşeceğine, huzura, bekar biri için evliliğe, evli ve hamile bir kadın için; çocuğa, uzun ömre tabir edilir.


Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Peynir Almak Görmek yorumunu okudunuz. Peynir Almak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada P harfi ile başlayan Rüya Tabirleri P sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Peynir Almak rüyanız hayr olsun.
Paylaşmaya ne dersin ?

0

Rüyada Peynir Almak yorumları

Sazende

Rüyamda köyde yolun ortasına bir arkadaşla beraber bakır bir tepside kahvaltı hazırlamışız.Ama biri gelecekmiş onu bekliyoruz.O gelmedenyiyemeyiz dedi...Kimse o gelecek bir türlü gelemedi.Bizde kahvaltımızı yapamadık ...Rüya işte .Hayrolsun diyelim.

ÖMER

RÜYAMDA ARKADAŞI ELİNDE PEYNİR VE EKMEK İLE GÖRDÜM ACABA NE ANLAMA GELİYOR ? BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada İç çamaşırı Görmek | Rüyada İç sıkıntısı Görmek | Rüyada İçki Görmek | Rüyada İçmek Görmek | Rüyada İçmek: Görmek | Rüyada İdam Görmek |