Peruk

Saçı olmayan kimsenin takma saç (peruk) taktığını görmesi refah ve bolluğa, Erkeğin Peruk takması riya ve sahtekarlığa, kadının peruk kullanması sevinç, mutluluk ve refaha delalet eder.

Çok iyi niyetli, başkalarına önem veren, demokratik bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder.

Çok iyi niyetli, başkalarına önem veren, demokratik bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder.

Bekar birisi güzel bir peruk takarsa kısa süre içinde kısmeti çıkar ve evlenir. Yol olarak da yorumlanır.

Rüyada saçlariniz olmadigi için basiniza bir peruk taktiginizi görmek, size uygun olmayan bir is teklifi karsisinda kalip kabul etmediginize bu yüzden oldukça büyük bir sikinti içine düseceginize delalet eder.

Rüyada peruk görmek; sizin kimseye zararı dokunmayan,kimseyi aldatmak gibi bir düşüncesi olmayan aynı zamandada aldanmayacak biri olduğunuza işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Peruk Görmek yorumunu okudunuz. Peruk ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada P harfi ile başlayan Rüya Tabirleri P sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Peruk rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Peruk yorumları

gul

Ruyada 4 duz bebeklerim oluyo sonunkisinin takma on disleri vardi dustu annemle yerine takamadik annem emzir dedi bende sağ göğüs umde sut yok sol göğüs umde var dedim.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Emir Görmek | Rüyada Emir (almak vermek) Görmek | Rüyada Emmek Görmek | Rüyada Emretmek Görmek | Rüyada Emri bil maruf Görmek | Rüyada Emribi l maruf ve nehyi ani lmünker Görmek |