Rüyada Patlıcan Görmek

Patlıcan yemek ruhsatlı bir işyapmaya, kin ve kıskançlığa, iki yüzlülüğe ve yahut yaltaklığa, Avcının patlıcan yemesi avının iyi gitmesine, Mevsiminde patlıcan görmek küçük bir üzüntüyle birlikte rızka, mevsini dışında görmek kerih görülen ve sevilmeyen şeylere, Patlıcan yemeği rızık ve afiyete delalet eder.

Çevrenizde itibarınızın sarsılmasına işarettir. Patlıcan kızartması yemek, acı bir habere işarettir.

Çevrenizde isminizin sarsılmasına yorumlanır. Patlıcan kızartması acı bir habere almaya yorumlanır.

Rüyada mevsiminde koyu mor patlıcan mevki, yetki ve ündür. Kötü patlıcan ise başarısızlıktır.

Rüyada patlican görmek keder ve düsünce ile tabir olunur. Bazi yorumculara göre; beyaz patlican alan, güzelligi ve güzel ahlaki ile anilir. Eger gördügü patlican siyah ise, adi kötüye çikar. Bir rivayete göre, nasil olursa olsun, patlican görmek ahlaka delalet eder. Ebu Said El Vaiz e göre; mevsimsiz patlican görmek zahmetle elde edilen rizka isarettir. Rüyada patlican yemegi yedigini görmek, hayir ve ser, istedigine nail olmaktir. Bir baska rivayete görede: Mevsiminde patlican, küçük bir üzüntü île rizikdir. Vakitsiz görülmesi ise, kerih gördügü seye isarettir. Rüyada patlican yemek ruhsatli bir is yapmaya, sözde yaltakliga, kin ve kiskançliga, iki yüzlülüge isarettir. Avcilarin rüyada patlican görmesi avladigi avdan dolayi sevince isarettir.

Rüyada patlıcan görmek; gören kişinin şöhret sahibi biri olacağına işarettir.

Rüyada Patlıcan yorumları

mehtap

rüyamda patlıcan yemegi yiyordum

Gonca

Rüyamda markatten patlıcan alıyordum ne demek

burcusoylu

rüyamda patlıcan yemeği yapıcam eşime diyorumki annene söyle bahçeden toplayıp yollasın bana patlıcan.eşimde diyoki;annem çok uzakta kargoya verse ancak 2 gün sonra buraya geir. bende tmm dedim doğru söylüyosun. ama eltim diyoki bana,abla gel bana ben patlıcan yemeği yaptım.. gidip yemeği eltimle yedim..

yüsra

patlıcan közde görmek

mert

ben ruyamda gordumki beni patlican yeyir

hazal

patlicanlar hep çürüktü dalında koparacaktım koparamadım

emine

dalindan koparip patlican yedim rüyamda

özlem

patlıcan var ellerimde kimse görmesin diye saklıyordum

osman

ölmüş babaannem benden patlıcan almamı istedi

demet

komşumuz bir kasa dolusu patlıcan verdi

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*