Rüyada Para Görmek

İzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa; Para bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine; Gümüş para yutup Abdest bozarkenn para çıkarıdığını görmek zındıklığa Altın yutup para çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye, Sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozmaya, İzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur an a tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Para Cüzdanı, Darphane, Paralı Kimse.)

Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servete; para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına; para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere; para saymaksa, umduğundan daha çok başarılı olacak bir işe işarettir.

Rüyada para almak :vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır. Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır.

Ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak.

Bozuk para konuşma, laftır. Gümüş para kısmettir. Altın para dedikodu, kıskançlıktır. Kağıt para, kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır.

Rüyada çok paraniz oldugunu ve onlari saymakla bitiremediginizi görmek, yapmak istediginiz bir isi tamamlayamayacaginiza, yahut çalistiginiz yerde bazi ihmallerinizden dolayi zarara ugradiginiza delalet eder. Yolda giderken yerde bir para bularak aldiginizi görmek, elinizden bir miktar para çikacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen para, riya ve mücadele ile beraber söylenen bir sözdür. Bir kimse rüyada gümüs para yuttugunu ve abdest bozarken para i çikardigini görse, o kimse zindik ve (C.C.) i inkar eden birisidir. Para, alçak söze ve serre isarettir. Rüyada altin yuttugunu, abdest ederken para çikardigini gören müslüman dininden döner. Paraya rastladigini gören kimse için, mesakkat ve usançliktir. Paralar, üzüntü, keder, darlik ve kendisine keder gelecek söze isarettir. Bazen para, bayagi rizka veya sikintidan sonra rahatliga veya isi az mükafati çok amele isarettir.

Rüyada para bir kaç şekilde yorumlanır. Gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözdür. Bakır para hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkardır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür.

Rüyada para görmek; kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine, altın para görmek; hastalığa,sıkıntıya, gümüş para görmek; sevince,mutluluğa yeni dostluklara, birinden para almak; can sıkıcı bir haber almaya, para vermek; birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyecağinize, yerde para bulmak; çok önemli olmayan bir hastalık geçirileceğine, para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize, paranızı çaldırmak; herkezden saklamaya özen gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağına, para basmak; gizli saklı bir teşebbüste bulunulacağına, kendinizi para yırtarken görmek ise; önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işarettir.

Rüyada Para yorumları

Nihal

Rüyamda babama keğıt ve madeni para veriyordum

AYŞE

Rüyamda otomatik çay makinelerine 5 lira atıyorum fazlası ile 20 lira ve bir sürü bozuk para veriyor. aynı zamanda yerde kagıt para buluyorum. önce sahte sanıyorum ama sonra 100dolar oldugunu ankladım

şahin

Rüyada çok para gördüm sitemize indiğimde taşı kaldırdığımda bozuk para ve kağıt para gördüm arkadaşlarımı iteleyerek kaçtım eve ve paraları sakladım.

YEŞİM

rüyada para görmek oparayı eline almak darlık çekecene işarettir

umut

rüyamda bozuk para görüyordum

ayşegül

rüyada para görmek - kısa bir süre elinize bir miktar para gececek

mikail

ben evde otururken bir arkadaş geldi ve bi kağıt parayı gosterdi dedi bir bak bu na sahtemi diye para20 tl ama rengi 100 tl nin di biraz inceledikten sonra gerçek ama bunu bozdur dedi sonra dedi arkadaşları toplayalım dedi ama harcamadım

ERHAN

BENCE RUYANDA PARA GORMEK LAF ISITMEKTIR VEYA KAVGA...?

albena

o ruyadan sonra aradan 1ay gecti benim elime para gecmedi BENCE RUYANDA PARA GORMEK KAVGADIN VEYA KAHLRDlR.....

vildan

ruyamda hazreti peygamberi gormek

ZEYNEP

SÜREKLİ ÇANTAMDAN CEBİMDEN DEMİR KAGIT PARA ÇIKIYORDU

mehmet

eşimin teyzesinin eşi bir otobüste kagıt on lira verdi bana sonra ben onu tekrar teyzenin çocuguna verdim

onur

rüyada diğerlerine uyup bi yerden para çalmak için yola çıkıyoruz bekçiler var görünmeden gidiyoruz herkez birini indiriyo ordan bi çekmece gibi bişey alıp geliyorum ben içini açınca eskiden çok iyi olan ama şimdi kavga ettiğim bi arkadaşım gelip para bak diyor.Ben onlarla işimiz yok deyip diğerlerine tekrar uyarak anakasaya doğru yola çıkıyoruz o sırada bi güvenlik görüyo ihbar ediyo yakalanıyoruz 4 kere yakalanmışız gibi haberde görüyorum bunu bi kadın bana hayal kırıklığına uğramış gibi bakıyo sonra bi eve gidiyoırum yarısına kadar su birden su beni geçiyo kafamı aşıyo sora gözmü bi açıyorum biri al profesör bu yatak senin diyo soygunda yanımdakiler,adamlar yatakta zıplıyo sevinçten heralde emin olamıyorum her kelimesini tek tek aradım ne anlama gelir bulamadım yardım edin

ramazan

sevmediğim bir arkadaşın eşinin ajanda içinde parası ve 1 paket sigarası kayboluyor , ilgim ve bilgim olmamasına rağmen benım masanın çekmecesinden çıkıyor ne anlama gelir abaca??

redur

Ruyada param bol bol vardi cevimde ne anlama gelir aceba

ümit

rüyamda bende bol bol para görüyorum bunun anlamı nedir acaba

deniz

Rüyamda yerden bozuk para topluyordum

gamze

rüyamda elimde tomarla kağıt para vardı ama birinin haram parasıymış haram olduğu için aman boğazımızdan geçmesin deyip parayı almıyorum. ne anlama gelmektedir ?

ahmet

bence kötü olmazzsın da ne olursa olsun

berrin

rüyamda yanımda çok kağıt para vardı hepsini harcamak için hep taksiye biniyodum

müyesser

beklediğim bir para geldi ben az bi kısmı gelir diye beklerken beklentimin çok üzerinde kağıt para geldi ve aldım.nedir?

rümeysa

rüyamda öğretmenim ile lunaparka gitmiştik.sonra o lunapark birden denize dönüştü.bende denizde yüzüyordum...ondan sonra denize silahlı adamlar gelmişti.bende hepsinin poposuna tekmeyi başmiştim.herkez beni alkışluıyordu.herkez rümeysa rümeysa diye bağırıyordu.

sultan ate

rüyamda gağıt paralar elimde tutuyordum bir tanıdık onların uçlarını yaktıçok üzüldüm ve ağlayarak uyandım nedir

çiğdem

eşimin teyzesinin eşi bir otobüste kagıt on lira verdi bana sonra ben onu tekrar teyzenin çocuguna verdim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*