Rüyada Ölüm Görmek

İnsan kendisini veya başkasını Rüyasında ölmüş olarak görürse, onun ahlaken bozulmasına işarettir. Eğer bir insan rüyasında ölünün arkasından bağırıyor, ağlıyor, tabutta taşındığını ,o kimsenin toprağa verildiğini görüyorsa Rüya sahibinin yükseleceğine işarettir. Rüyada ölüyü gömmek, hayırlı bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasına yorumlanır. Ölünün güldüğünü görmek vicdanınızın rahat olacağını işaret eder.

Rüyada ailenizden birinin öldüğünü gördüyseniz, ölen kişinin uzun ömürlü olacağı anlamına gelir. Bazen bu rüya, sıkıntı ve üzüntüyle de yorumlanır.

Rüyada Ölüm yorumları

arda

ayyyyyyy çok görüyorum

savaş

rüyamda öldükten sonra yeniden diriliyorum mezardan çıkıyorum bu neye işarettir arkadaşlar

ahmet

ruyamda eski sevgilimi gormek ne demek?

sıla

ben ce çok güzel ama kardeşim gördü bunu

yalnız

ruyamda babamı gördüm ama esımın suratı bedeb babamın sonra annem gelıyo ama suratı babannemın ne anlama gelıyo

mustafa

beyaz giyinmiş ak sakallı biri bana rüyamda nasıl olsa iki veya üç yıl sonra öleceksin dedi ne anlama gelir

hatcik

rüyamda altın sarısı bir yılan beni boğarak öldürdü

ceren

ben rüyamda bir dizideki oyuncuları gerçek hayatta görüyordum.onlardan en nefret ettiklerimin öldüğünü görüyordum sonra ben sevdiğim kişinin öldüğünü gördüm biraz ağladım.dayımın kızı beni teselli ediyordu ve sonrada ölen kişilerden sevdiğim bi başkasıda iki kişiydi o ölmüyorrdu herkes şaşırmıştı böyle gördüm çok acayim bu rüyalar yaaa

ceyda

ben rüyamda abimi ilk ölmüş gördüm sonra ona ölüm haberin geldi diyordum bunun anlamı n e olabilir

Leyla

bana ruyamda öldugum gunu soylediler sesini duydum kendsini goremedim bu dogru ola bilirmi?

ölümü görm

rüyada Ölüm görmek
İnsan kendisini veya başkasını Rüyasında ölmüş olarak görürse, onun ahlaken bozulmasına işarettir. Eğer bir insan rüyasında ölünün arkasından bağırıyor, ağlıyor, tabutta taşındığını ,o kimsenin toprağa verildiğini görüyorsa rüya sahibinin yükseleceğine işarettir. Rüyada ölüyü gömmek, hayırlı bir haber alınacağına işarettir.
Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasına yorumlanır. Ölünün güldüğünü görmek vicdanınızın rahat olacağını işaret eder.
Rüyada ailenizden birinin öldüğünü gördüyseniz, ölen kişinin uzun ömürlü olacağı anlamına gelir. Bazen bu rüya, sıkıntı ve üzüntüyle de yorumlanır

fatma

rüyada nefes daralıp ölmek yaşamak

duygu

Rüyamda ben annem ve 3 kuzenim ölmüşüz mezardayız ben mezarda olduğumu biliyorum canlıyım ama karanlıktayım bazen ruhum yükselip dışarı çıkıyor annemlerle konuşuyorum korkarak uyandım:(

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*