Rüyada Öküz Görmek

Bakınız: Sığır. Öküz veya bu cinsden bir hayvan görmek, refaha ve mala kavuşacağını bildirir.

Öküz görmek, paranızın ve malınızın artmasına, rahata ermeye yorumlanır. Bulunduğunuz bir toplulukta lider konuma geçeceksiniz demektir.

Öküz almak büyük bir iyilik yapacağınızı işaret eder. Öküz satmak işlerinizin kötüye gideceğini işaret eder. Öküzün sizi kovaladığını görürseniz bu sizi iş yaşamında dertli günler beklediğine yorulur.

Bir lider pozisyonuna yükseleceksiniz. Rüyada bir öküz görmek, yakında evleneceğiniz anlamına da gelir.

Güçlü, kendini beğenen, varlıklı, mevki sahibi, dürüst biridir. Görülen öküz besili ise büyük varlığı işaret eder.

Bir lider pozisyonuna yükseleceksiniz. Rüyada öküz görmek yakında evleneceğiniz anlamına gelir. Öküzün sizi kovaladığını görmek, iş hayatında sıkıntılı günler yaşayacaksınız.

Öküz sağlıklı ve evcilse, hayatınızı kontrol altına aldınız demektir. Rüyada azgın öküz görmek, cimriliğe ve söz dinlememeye işaret eder.

Rüyada Öküz yorumları

Nermin

Ryamda sarirenkli oldukcada buyuk bir okuzun ahira girdigini gordum

Eldeniz

Men ruyamda bir ineyin caya dusdunu gordum bu axsam ,yorumunu oyrenmek istirem

Hasan

Rüyamda bir sürü öküzler peşimden kovalıyorlardı

DİLAN

MERHABA BEN RÜYADA ÖKÜZLE ODUN GETİRMEYE GİTMİŞTİM NE ANLAMA GELİYOR BİLMEK İSTERİM TEŞŞEKÜR EDERİM

gun ay

merhaba ben ruyada buynuzlu bir okuz gordum bizi kovaliyordu sonar kardesim onu oldurdu .manasini bilmek isterdim.onceden tesekkur ederim

kemal

rüyamda 2 tane büyük öküz benim peşimden geliyordu renkleri siyah bide ikisininde 1 boynuzu yoktu peşimden geliyolardı ben eve gidiyodum eve geliyorlardı sonra evin kapısını açtım birden dedem girdi ha siktir oradan dedi

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*