Rüyada Oyuncak Görmek

Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara, Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere, kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder.

Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için oyuncakla oynatmak, merhametsizlik yüzünden bazı kayıplara işarettir.

Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yardımsever bir kişi olduğunuza ve çevrenizdekileri mutlu etmeyi istediğinize yorumlanır. Oyuncakla oynamak iyiliklerinizin istismar edileceğini bildirir.

Rüyada çocuğa oyuncak veren iyilik yapar. Sadece oyuncak dedikodudur.

Rüyada oyuncak görmek, hayal gücü ile yorumlanir. Rüyanizda çocugunuza her hangi bir oyuncak aldiginizi görmek, uzun zamandir düsündügünüz bir ise baslamak için karar verdiginize delalet eder. Rüyada bir oyuncakla oynadiginizi görmek, kafasinda kurup da hakikatte yapamadigi bir seyi meydana gelir.

Rüyada bir çocuğa bir oyuncak vermek bir iyilik yapmak, bir yardımda bulunmaktır. Bir dükkanda türlü oyuncak, akla hayale gelmeyecek söz, dedikodudur. Evinde oyuncak gören kimsenin bir sırrını herkes duyacaktır.

Rüyada oyuncak satın almak; gelecek güzel habere, oyuncaklarla oynamak; merhametiniz yüzünden kayba uğrayacağınıza işarettir.

Rüyada Oyuncak yorumları

Dudu

Rüyamda bir oda dolusu oyuncak var hepsi yeni kutusunda duruyo ben bitane sarı renkde bir ucak var onu alıp ucuruyorum onunla oynuyorum

meleğim

rüyamda oyuncak mağazasındayız bir abla bana içten samimiyetle mor renkli büyük bir oyuncakayı veriyor onun anlamı nedir acaba nolu cevaplayın

sema

rüyamda gece ayın yanında birşey gördüm bana doğru yaklaştı oyuncakmış aldım sonra arka arkaya birsürü oyuncak bana doğru geldi bende toplayıp çocuklara verdim sonra tanımadığım bir kaç çocuk bana doğru geldi onlardan çok korkmuştum

Ceren

Ben oygak gordem

merve

arkadaşımın evinde ortada oyuncaklar var. onları toplayıp düzeltiyoruz. misafirler var. bir süre sonra misafirler gidiyor.biz iyi niyetli ikimiz oyuncakları düzeltiyoruz.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*