Rüyada Örümcek Öldürmek Görmek

Rüyada örümcek öldürmek, düşman üzerinde galip gelmeye, hastalıktan kurtulmaya, cesaret, rahata ve vucüt sağlığına işaret eder. Bir örümcegi öldürdügünü gören evinden bu sifattaki bir adami kovar.

Yine rüyada bir örümceği öldürüğünü görmek, hastalıktan kurtulmaya ve şifaya delâlettir.

Kirmani ye göre; rüyada örümcek görmek, dokumaci ile tabir olunur. Bir örümcek tuttugunu gören, bir dokuma ustasi ile arkadas olur. Bir örümcegin kendisinden kaçtigini gören, zayif ve dindar bir adamdan ayrilir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada örümcek gören kimse, hilekar, zayif ve tenbel bir kimseyi görür. Bazi tabirciler, örümcek, ibadet ehil ve takva sahibi bir kimsedir, dediler. Bundan dolayi rüyada örümcege rastgeldigini gören kimse, abid ve takva sahibi kimse ile arkadas olur.

Bir kimse rüyada örümcegi ve onun dokudugu agi görse, Cenab i Hakkin, ""Halbuki evlerin çürügü helhalde örümcek yuvasidir."" (Ankebut suresi a.41) mealindeki ayeti geregince, o kimseye zayiflik ve gevseklik az olur. örümcek sihir yapan bir kadina da isarettir.

Bazen de örümcek dokumacilik sanatini bilmeye isarettir. Bir kimse rüyada örümcegin tavandan indigini görse, siddetli bir kışa isarettir.

Rüyada Örümcek Öldürmek yorumları

ali

halının altını kaldırıp büyük bi örüncek gördüm

HAZAL

RÜYADA ÖRÜMCEK PARMAĞIMA ÇIKMAYA ÇALIŞIYORDU NE DEMEK

Yiğit Büyü

Örümceği gördüm başka birisi onu öldürdü. Bunun anlamı nedir ?

can

Örümcek bendim kız arkadaşım beni kesiyordu

Erdal

Ruyada orumcek yuzumu sardi .
birde ucan urumcek

sevgi

örümceğin karşımda gördüm sonra kaçtı ve kayboldu ardım ama bulamadım

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*