Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek, düşman üzerinde galip gelmeye, hastalıktan kurtulmaya, cesaret, rahata ve vucüt sağlığına işaret eder. Bir örümcegi öldürdügünü gören evinden bu sifattaki bir adami kovar.

Yine Rüyada bir örümceği öldürüğünü görmek, hastalıktan kurtulmaya ve şifaya delâlettir.

Kirmani ye göre; rüyada örümcek görmek, dokumaci ile tabir olunur. Bir örümcek tuttugunu gören, bir dokuma ustasi ile arkadas olur. Bir örümcegin kendisinden kaçtigini gören, zayif ve dindar bir adamdan ayrilir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada örümcek gören kimse, hilekar, zayif ve tenbel bir kimseyi görür. Bazi tabirciler, örümcek, ibadet ehil ve takva sahibi bir kimsedir, dediler. Bundan dolayi rüyada örümcege rastgeldigini gören kimse, abid ve takva sahibi kimse ile arkadas olur.

Bir kimse rüyada örümcegi ve onun dokudugu agi görse, Cenab i Hakkin, ""Halbuki evlerin çürügü helhalde örümcek yuvasidir."" (Ankebut suresi a.41) mealindeki ayeti geregince, o kimseye zayiflik ve gevseklik az olur. örümcek sihir yapan bir kadina da isarettir.

Bazen de örümcek dokumacilik sanatini bilmeye isarettir. Bir kimse rüyada örümcegin tavandan indigini görse, siddetli bir kışa isarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Örümcek Öldürmek Görmek yorumunu okudunuz. Örümcek Öldürmek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Ö harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Ö sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Örümcek Öldürmek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Örümcek Öldürmek yorumları

ali

halının altını kaldırıp büyük bi örüncek gördüm

HAZAL

RÜYADA ÖRÜMCEK PARMAĞIMA ÇIKMAYA ÇALIŞIYORDU NE DEMEK

Yiğit Büyü

Örümceği gördüm başka birisi onu öldürdü. Bunun anlamı nedir ?

can

Örümcek bendim kız arkadaşım beni kesiyordu

Erdal

Ruyada orumcek yuzumu sardi .
birde ucan urumcek

sevgi

örümceğin karşımda gördüm sonra kaçtı ve kayboldu ardım ama bulamadım

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Zina Etmek Görmek | Rüyada Zıncır Görmek | Rüyada Zından Görmek | Rüyada Zındancı Görmek | Rüyada Zıplamak Görmek | Rüyada Ziraat Mühendisi Görmek |