Kabak

Rüyada Kabak görmek, itibarli, sanli, insanlara yakin, iyi idereci, alim veya doktor olan bir kimseye isarettir.

Rüyada kabak görmek, hasta için sifadir. Bunun için kabak, Rüyada görülen pismis seylerin en iyisidir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse, dininden, nefsinden sevgilisinden veya çocugundan kaybettigi bir sey yine kendisine döner.

Rüyada kabagi pismeden yedigini gören kimseye, bir insanla münakasa eder. Rüyada kabak agacinin gölgesinde oturdugunu gören kimse, halk ile iyi geçinir.

Bazi tabirciler, kabak agaci, mali olmayan bir fakirdir, dediler. Rüyada kabak tarlasindan kabak topladigini gören kimse, Yunus (A.S.)'in kissasina binaen hastaligindan kurtulur.

Kabak, basa kakmaga ve azarlamaga isarettir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse, yedigi miktarca bir ilmi ögrenir veya daginik olan seyleri bir araya getirir.

Kabak keder, sikinti, dar geçim veya hastaliga ya da hapse isarettir. Bazende rüyada kabak yemek, zihin ve zekanin iyiligine isarettir. Kabaktan yapilan kaplar hafif ruhlu, faydali, güzel ve yüce kadinlara isarettir.

Bir kimse rüyada çig kabak yedigini görse, çekismege ve serre isarettir.

Kab içerisinde olan pismis kabagi yese, üzüntü ve kedere isarettir. Eger yedigi pismis kabak, kab içerisinde degilse, nzka, bazen de kaybettigi seyi bulmaga isarettir.

Hasta birinin rüyada kabak görmesi

Hasta bir kimsenin rüyada kabak görmesi, afiyete ermeye ve şifa bulmaya delâlet eder. Rüyada kabak görmek, şanlı, yüce, itibarlı, insanlara yakın, iyi idareci, âlim veya doktor olan bir kimse ile tâbir edilir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kabak Görmek yorumunu okudunuz. Kabak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kabak rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Kabak yorumları

songül

rüyamda elımde tatlı kabağını elimde parçalanmış gordüm nedir acaba

arife

Ruyamda yolda yürürken kabaklar gördum biz yeni ekmiş olmamiza ramen onlar büyümüştü

melis

rüyamda siyah giyinen bir adam mutfağa geçip oyacak alyor ve bende tavuk pişiriyorum ama hepsi siyah oluyor sorada ben yeni dünya yiyorum ve mısır göryırum kocaman bir tarla yarısı sarı yarısı yeşil.

ahu

teyzemin kucağında yeşil çiğ kabaklar gördüm

ayşe

rüyamda yeşil kızrtmalık kabaklar gördüm birsürüydü onları yıkıyordum insanlarda almakiçin sıradaydılarama benim evim deyildi sevdiyim bir insanın eviydi nedir acaba

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Hamsi Görmek | Rüyada Hamur Görmek | Rüyada Hamur ısı Görmek | Rüyada Hamur işi Görmek | Rüyada Hamurcu Görmek | Rüyada Hamza (r.a.) Görmek |