Rüyada Oda Görmek

Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır.

Aydınlık ve temiz bir oda huzurlu ve bolluklu yuvadır.

Rüyada oda, kadin ile yorumlanir. Agaçlar ve direkler üzerinde bir oda gören, iyi kalpli bir kadinla evlenir. Yeni bir odaya girdigini gören, tanimadigi bir kadinla evlenir, mali ve mülkü artar.

Kaçip bir odaya girdigini ve kapisini kapadigini, odanin diger odalar arasinda bulundugunu gören, keder ve sikintilardan kurtulur, Hasta ise iyilesir.

Odasinin yikildigini gören, eger oda eski ise, eline mal geçer. Diger birinin odasinin yikildigini gören, o adamin eliyle para kazanir.

Üzerine odanin çöktügünü gören zengin olur. Yeni bir odada oldugunu gören mülk sahibi olur. Eger oda gümüsten yapilmis ise günahlarina tövbe eder. Odasi oldugundan daha büyük ise nimete, mala ve rizka kavusur. Odasinin daraldigini gören, fakir düser.

Odasini, odalardan daha büyük ve farkli görmek iyi degildir. Odasina Su serptigini gören, zahmet ve güçlüge ugrayacak bir ise baslar.

Oda içinde su serpmek hayir degildir. Bir odada olup disari çikilmasi engellenen hayra, bir odada iskence edildigini görmek, hayir ve nimete, yahut bir rivayete göre ölüme delalet eder. Çünkü o oda onun mezaridir.

Bazilari, oda, bir erkegin sevdigi kadindir, derler. Tanimadigi bir odanin üstüne çiktigini gören, eger oda yeni ise, bakire, eger eski ise dul bir kadinla evlenir. Bir odayi arkasina yüklenmis gören fakir bir kadin alir.

Abdulgani Nablusi ye göre; rüyada oda görmek türlü türlü tabir olunur. Es, çok, hasta, iyilesme, ölüm, yolculuk, hizmetçi, bunlarin hepsi görülen rüyaya göre tabir edilmelidir.

Evinde kendisi için bir yeni oda yaptigini gören, evlenir. Hasta ise iyilesir. Evinde baska bir hasta varsa sifa bulur. Büyük ve güzel bir odaya girmek, bir bakire ile evlenmeye, veya bir güzel hizmetçi kiz almaya isarettir.

Kendisini diger odalardan ayri yeni ve çamurla sivali bir odada gören ve o sirada serre delalet eden bir söz isiten kimse ölür. Kapisi siki sikiya kilitli bir odada hapsedildigini görmek, hayir ve sagliktir.

Odayi arkasina yüklenip götürdügünü gören, esinin bütün geçimini saglar. Bu rüyayi kadin görürse, kocasini iyi besler.

Odasinin altından yapilmis görmek, evinde yangin çikmasina isarettir. Küçük ve dar bir odadan çiktigini görmek, keder ve sikintidan kurtulmaya; tavani olmayip oradan gök yüzünün göründügünü görmek, evinde evlenecek bir kadinin bulunduguna işaret eder.

Rüyada Genis, sivali ve temiz bir oda, namuslu bir kadina; eski ve sivalari dökülmüs bir oda ahlaksiz bir kadina; altinda bir bodrum olan oda, bekar bir adama; demirden oda, karisinin kendisi ile beraber uzun müddet yasayacagina işeret eder.

Rüyada karanlik oda, ahlaki bozuk bir kadina; Rüya sahibi kadin ise, bir kocaya delalet eder.

Içindeki adamlar ve esya ile birlikte bir odanin yürüyüp gitmesi o Mahalle halkinin bir felakete ugrayacaklarina; islak ve çamurlu bir odaya girmek, bir kadin yüzünden kedere ve sikintiya ugrayacagina; bir mahallede kendisi için bir oda yaptigini veya satin aldigini görmek, o yerde evlenecegine; bir kadin yüzünden isinin açilacagina isarettir.

Bir odayi yeniden döseyip süsledigini gören, büyük bir kedere ugrar. Odayi boyamak ve süslemek, evde kavga ve münakasaya delalet eder.

Odasinin karanlik oldugunu gören, faydasi olmayan in bir yolculuga çikar. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen oda, kadin, mal ve zenginlik ile tabir edilir.

Rüyada Bir odayi gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur. Odanin çöktügünü gören kimse çok zenginlesir.

Rüyada aydınlık oda görmek; girdiğiniz işlerden büyük kazanç elde edeceğinize, boş bir oda görmek; fakir düşerek başkalarına muhtaç olacağınıza işarettir.

Rüyada Oda yorumları

emn

rüyamda sevgilimle bir odadaydık ve odada bayaaa bi eğim vardı.

şahan

rüyamda arkadaşımın sevgilisiyle aynı odada uyuyorduk nasıl içeri koyduk nasıl dışarı çıkaracağız diye düşünüyordum anlamı nedir acaba

faruk

evin bahçesini kazıyordum büyük ışıklı oda içinde oturan aile görüyordum ve bende onların yanında oturuyordum ama oda bayağı ışıktı.

şuayip

buacıklamalar beım ruyamla ılgılı deyıl
ben beyaz ısık sacan dar bır odada kendımı uyurken gordüm.

SERPIL

Apartmanda oturuyorduk benim odam eskiydi. odamın duvarlarını yıktıklarını gördüm daha sonra ben oda yaptım tekrar odun ve çalılarla yaptım üzerinden naylonla her tarafını kapattım rüyanın yorumu nedir.

Fatma

arkadaşıma gittim evlerinin yanında boş bir oda vardı.tuvalet banyo yapalım burda kalalım dedim ölüncede buraya cenazelerimizi koyar mescid olark kullanırız dediğimi gördüm.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*