Rüyada Gelin/gelinlik Görmek

Sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi hane halkı için bolluğa, Genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, Delikanlının gelin görmesi arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine; Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızlaa söz kesilmesine, Orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura, yaşlı kadının beyaz gelinlik giymesi vefat etmesine delalet eder. Güveyin tabiri de gelin gibidir. ( Ayrıca Bakınız; Gelin Süsleyen,Damat.)

Rüyada Gelin/gelinlik yorumları

yasemin

üzerimde beyaz bi gelinlik vardı ve onunla geziyodum sonrada gelinlikçiye giriyodum gerisini hatırlamıyorum..

banu

rüyada kız kardeşimle gelin olmak ne anlama geliyor

DENIZ KAYA

RUYADA SADA VE SADACE GELINLIK GORMAK NE ANLAM VERIYOR

ibrahim

gelinlikli gelinle aynı arabaya binerken gelin düştü ve gülmeye başladı ben yardım ettim kaldırdım 300 metre sonra ben indimve kardeşim bana biraz para verdi borclarımı dagıtı

zeynep

rüyamda gelin ve damat gördüm. bu ne anlama gelmektedir. bu aralar borçlar yüzünden çok fazla sıkıntı içerisindeyiz. bu gelin ve damatın rüya mealine baktığımda zaferden, sevinç ve mutluluktan bahsediyor. acaba gerçekten bu sıkıntılara katlan daha güzel nimetlerle müjdeleneceksin mi deniliyor?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*