Rüyada Müzik Görmek

Rüyada gerek sesle, gerek müzik aletleriyle müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı yaşayacağınıza işarettir. Dinlediğiniz müzik sesi kulağı tırmalıyorsa, görüşleri mantıklı olmayan kimselerin tavsiyelerine kulak verdiğiniz takdirde çok ciddi bir hata işleyeceğinizi gösterir. Rüyada dans müziği dinlemek ve bu müziğe uyarak dans etmek sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Tatlı ve romantik bir müzik dinlemek aşka ve mutluluğa işarettir. Kederli, hüzünlü bir müzik dinlemek canınızı sıkacak haberlere hazırlanmanızı bildiren bir işarettir.

Rüyada sesle, ya da müzik aletleriyle müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı kazanacağınıza yorumlanır. Dinlediğiniz müzik kötü ise mantıklı olmayan kimselerin önerilirine uyduğunuz çok zor durumda kalacağınıza işaret eder. Rüyada dans müziği ile dans etmek çevrenizde sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Güzel ve romantik bir müzik dinlemek aşka ve mutluluğa yorumlanır. Hüzünlü bir müzik dinlemek sizi üzecek,canınızı sıkacak haberler almaya hazırlıklı olmanız gerektiğini bildirir

Müzik, mutluluğun ve zenginliğin işaretidir.

Tatlı bir müzik, huzur, rahat, mutluluktur.

Mutluluğun ve zenginliğin işaretidir.

Rüyada Müzik yorumları

ömer

ailemin evde şarkı açtılar bnmde rüyamdaki adam sölüyodo o şarkıyı ıd
;barış mança gül pempe

okan

rüyamda tüm ailece emcem gilde toplanmış müzik çalıp halay çekiyoruzsonra ben bir işek alıp tavana attım patladı ve birden kulaklarımdan kan gelip küçülmeye başladım sona tümailem öle oldu bu nedemektir ne anlama geliyo

melike

rüyamda annem babam ve ben güzel bir arabanın içinde yolculuk yapıyorduk.yolculuk sırasında denizin yanından geçtik.denizin üzerindeki ipler dikkatimi çekmişti aynı zamanda babam bir müzik açtı.müzik şuydu ' GÖKTE DOLUNAY VAR AŞKINLA YANIP DURUR ANLAMSIZ İNAN HERŞEY ÖLECEĞİM SENSİZ AŞKIM...' diye devam ediyor.bu şarkıyı ben internette görmüştüm.iki sevgili vardı kız ölüyordu çocukta ölen sevgilisine bu şarkıyı yazmıştı.yani hüzünlü bi şarkı.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*