Rüyada Muhtar Görmek

rüyada Muhtar görmek

Küçük çıkarlar uğruna insanları üzen, dost ve yakınlarını üzmekten çekinmeyen kimseye delalet eder.

Aile içinde huzurun kaçacağına işaret eder. Rüyada Muhtar olmak, sonradan pişman olacağınız işlere kalkışmayın demektir.

Aile içinde huzurun kaçacağına işaret eder. Rüyada muhtar olmak, sonradan pişman olacağınız işlere kalkışmayın demektir.

Rüyada görülen muhtar, görüstügü ve muamele ettigi herkesi tezyin eden, bazende arkadasini dünyada kötü bir isle üzüntüye birakan bir kimsedir.

Rüyada Muhtar yorumları

kerime

Rüyamda temel kazdırmışım ev yaptırcakmışım bir muhtar yaptırmak istemiyo bende avukat bir yakınım var benm ailemde 2 .3.tane avukat var diyorum ve onla görüşüyorum.yanmda erkek kardeşim ve çocuklarıda var.

MEHMET

RÜYAMDA BABAM MUHTAR OLMAK İSTİYOR VE KEBAB SALONUNA ORTAK OLMAK İSTİYOR BENDE KARŞI ÇIKIYORUM EN AZINDAN KEBAP SALONUNDAN VAZ GEÇ DİYORUM.GELEN GİDEN YEMEK YER PARASINI VERMEZ DİYORUM

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Kelepce Görmek | Rüyada Kelepçe Görmek | Rüyada Kelımeı sehadet Görmek | Rüyada Kelımeı tevhıd Görmek | Rüyada Kelle Görmek | Rüyada Kellecı Görmek |