Misafir

Tez zamanda ulaşılacak olan rızka, Erkek çocuğa yahut sevinçli haberlere delalet eder.

İnsanın hiç tanımadığı veya hoşlanmadığı kimselerle misafirliğe gitmesi, aynen hoşlanmadığı veya sevmediği bir şahıs tarafından rahatsız edileceğine işarettir.

Rüyada tanımadığı veya iyi duygular hissetmediği kimselere Misafir olması, yine sevmediği bir kişi tarafından rahatsız edileceğine yorumlanır.

Gelen misafir temiz, pak, güzel yüzlü ise bolluk ve güzel haberdir.

Rüyada evinize misafir geldiğini görmek; malınızın artacağına, misafirinize büyük ikramlarda bulunduğunuzu görmek; yaptığınız iyliklerin karşılığını fazlası ile alacağınıza işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Misafir Görmek yorumunu okudunuz. Misafir ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada M harfi ile başlayan Rüya Tabirleri M sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Misafir rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Misafir yorumları

ayse

ruyayamda babami ve esimi gordum ikiside oldu bos evi isiklandiriyorlar bazi insanlarda oluyor

ceyda

rüyadam da dolma ve biber dolması yaptığımızı misafirlere ise sadece biber dolmasını vermek istediğimi gördüm gelen misafirin aşırı acelesi olduğu için yemeden gittiler yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

İsmail

rüyamda temiz yüzlü, dindar kalabalık bir misafirin evime geldiğini gördüm. gelenler o kadar kalabalıktı ki evime sığamadıkları için geri döndüler.
rüyamı cevaplarsanız memnun olurum. teşekkürler.

rümeysa

kız çocuğun eline küçük abdestini yapması

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Dülger Görmek | Rüyada Dulluk Görmek | Rüyada Duman Görmek | Rüyada Dümbelek Görmek | Rüyada Dünyanın yedi harikası Görmek | Rüyada Durak Görmek |