Rüyada Mısır Görmek

Rüyasında mısır yemek , mısır tarlası görmek genç bir erkek için yapı işlerindeki başarısına; daha tecrübeli bir yaşta ise zor olmasına rağmen yaptığı işin sonunda kazanca; genç bekar kadın için çok dedikodulu bir evliliğe; iş kadını için beklenmedik bir yerden gelecek paraya işarettir.

İşlerinizdeki durgunluk sona erecek, iş yaşamınızda hareketli bir döneme gireceksiniz demektir. Mısır topladığını görmek ise işlerinizin düzeleceğini, elinize para geçeceğini işaret eder.

Şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

Sarı renkli ise hastalıktır. Yeşil yapraklı, üstü örtülü mısır çabuk harcanacak paradır.

Rüyada misir görmek, koçanli ise yoksulluga, tane halinde ise para ile tabir edilir. Bazi tabirciler misir, islerin bozulmasina ve hastaliga isarettir, demislerdir.

Şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

Şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

Rüyada Mısır yorumları

şerife

asılmış kuru mısır gördüm ne anlama geliyor

MEHMET ALİ

ARKADAŞIMIN ELİNDEKİ KAYNAMIŞ MISIRI AVUCUMA KENDİM TANELEDİM.

dilar

rüyamda üç arkadaşımla birlike mısırların arasında bazılarında kaçıyorduk.Ve ben mısırların arasında saklanıp orada kaldım

Kemal

Mısır tarlasındayız, kız arkadaşım geldi yanıma elma uzattı. Mısır tarlasında elmanın işi ne dedi.. Burası mısır dedim.. Kız gözümü kapattı,her yerde yeşil elma agaçları ?

esengul

ruyamda yesil misir yaprakli toplar ken gordun

ayşe

rüyamda taze mısır çuvala doldururken gördüm kendimi

songul

Ruyamda cuval cuval misir gordum ve bu arada bir bahcedeydim bahce kaziyodum

nuray

Taneli bir sürü Mısır gördüm koca bir havuzun içinde üstünde yürüyorum ama bunlar ezilir diyorum arkadaşıma hayir ezilmez diyor ve birden mısır tanesi parmak ucu kadar büyüyerek at şeklini alıp uçuyor üstümde

Sinem

Rüyamda mısır yiyorum

ayhan

rüyamda sigara içiyordum sigara az kalmıştı sonra onu mısıra değdiriyordum değdirdiğim mısır siyahlaşıyordu patlayacak gibi oluyordu

bedirhan

annem patlamış mısır yapıyodu bende üç dört tabak yedim geri kalanıda babam ye di

burcu

rüyamda bir kovanın içerisinde ağızı yarım dolu şekilde tane şeklinde mısır gördüm

ferhat

Rüyamda kiyamet kopuyor karim ve iki çocuğum deniz yutuyor

salime

benim sevdiğim arkadaşım beni görünce aglamaya başladı agladıkça altın damlacıkları dökülüyordu ondan ayrıldım bir akrabam mısır patlatmış benden gizli poşette saklıyor ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim

halime

bizim evin yakınındaki markete gittim konserve reyonunun önünde süt mısırı konservesini aldım ve yedim rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim

sevda

çiğ kuru dene mısır gördüm biraz yedim birazda saçtım tavuklara çuvalda doluydu

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*