Rüyada Mercımek Görmek

rüyada Mercımek görmek

Rüyada Mercimek görmek sifaya selamete, sagliga ve kederden uzak kalmaya delildir, ister kuru, ister yas olsun, mercimek yemek, korkudan uzak kalmaya, sifaya delalet eder. Mercimek görmek çok iyidir, Ibrahim Aleyhisselamin yemek adeti oldugu için, çogu tabirciler mercimegi övmüslerdir. Kirmani ye göre; Rüyada mercimek yedigini görmek, iyi degildir. Çünkü Musa nin (AS) kavmi mercimek istemis ve Cenabi Hak onlari azarlamistir. Cabir ül Magribi ye göre; rüyada mercimek yemek, özellikle kadinlar tarafindan elde edilen mala delalet eder. Pismemis mercimek yemek sikintidir. Mercimegi ambara koyup saklamak iyi degildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada mercimek, yolculuga çikan kimsenin memleketindeki rizkidir. Rüyada mercimek görmek, helal mala isarettir. Bazi tabirciler de mercimek, keder, üzüntü ve kötü bir riziktir, dediler.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Mercımek Görmek yorumunu okudunuz. Mercımek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada M harfi ile başlayan Rüya Tabirleri M sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Mercımek rüyanız hayr olsun.

Rüyada Mercımek yorumları

ESRA

RÜYAMDA 5 KİLOLUK PRİNÇ VE KIRMIZI MERCİMEK ALIYORUM..

melis

rüyamda kırmızı mercimek halıya döktüm sonra onu toplamadan azımla yedim

beyza

rüyamda yeşil mercimek gördüm bu nedemek

neslihan

rüyamda bı torba yesıl mercımek vardı ama unutmuşum rafta kalmış sonra buluyorum alıyorum onu ne anlama geliyor

gül

rüyamda kırmızı mercimek ve bulgur aldığımı gördüm ne demektir

ece

rüyamda poşetle annem mercimeği döküyodu ama yanlışlıkla

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Kısa entarı Görmek | Rüyada Kısalmak Görmek | Rüyada Kısas Görmek | Rüyada Kısas yapmak Görmek | Rüyada Kısır Görmek | Rüyada Kıskanclık Görmek |