Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyada maydanoz servet, hayırlı ve bol para demektir. Rüyada maynadoz görmek sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayata çıkar. Rüyada maydanoz görmek her ne suretle olursa olsun hayra çıkar.

Eğer maydanoz yediğinizi gördüyseniz ailenizi geçindirmek için çok çalışmanız gerekeceği anlamına da gelir.

Servet, hayırlı ve bol paradır. Pişmiş maydanoz yediğini görmek, sıhhat ve bedenin afiyetine, hasta için şifa bulmaya delâlet eder.

Maydanoz ne suretle olursa olsun, hayra delalet eder. Eger sararmis ve solmus ise, sonu iyilige dönüsecek hafif bir hastaliga isarettir.

Bir rivayete göre yemek içinde pismis maydanoz görmek, sagliga; hasta için sifaya; çig maydanoz yemek, esinden hayir görecegine isarettir.

Sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatınız olacak. Eğer maydanoz yediğinizi gördüyseniz, sağlıklı olacağınız, fakat ailenizi geçindirmek için çok çalışmanız gerekeceği anlamına gelir.

Rüyada maydanoz görmek, her zamanda ve her suretle hayra delalettir. Sararmış ve solmuş maydanoz görmek, hafif bir hastalık ile tabir olunur.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*