Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyada Maydanoz servet, hayırlı ve bol para demektir. Rüyada maynadoz görmek sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayata çıkar. Rüyada maydanoz görmek her ne suretle olursa olsun hayra çıkar.

Eğer maydanoz yediğinizi gördüyseniz ailenizi geçindirmek için çok çalışmanız gerekeceği anlamına da gelir.

Servet, hayırlı ve bol paradır. Pişmiş maydanoz yediğini görmek, sıhhat ve bedenin afiyetine, hasta için şifa bulmaya delâlet eder.

Maydanoz ne suretle olursa olsun, hayra delalet eder. Eger sararmis ve solmus ise, sonu iyilige dönüsecek hafif bir hastaliga isarettir.

Bir rivayete göre yemek içinde pismis maydanoz görmek, sagliga; hasta için sifaya; çig maydanoz yemek, esinden hayir görecegine isarettir.

Sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatınız olacak. Eğer maydanoz yediğinizi gördüyseniz, sağlıklı olacağınız, fakat ailenizi geçindirmek için çok çalışmanız gerekeceği anlamına gelir.

Rüyada maydanoz görmek, her zamanda ve her suretle hayra delalettir. Sararmış ve solmuş maydanoz görmek, hafif bir hastalık ile tabir olunur.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Gundelıkcı Görmek | Rüyada Gunduz Görmek | Rüyada Güneş Görmek | Rüyada Gunes yagı Görmek | Rüyada Gurbet Görmek | Rüyada Gures Görmek |