Rüyada Asker Görmek

Rüyada üniformalı veya yüksek rütbeli Asker görmek, şan ve şöhrete yorumlanır. Aynı zamanda rüyada asker görmek kuvvet demektir. Rüyada asker görmek, müminler hakkında zafer ve zalimlerden intikam almaya işarettir.

Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz. Rüyada asker görmek evinizin güvenli olduğuna işarettir. Rüyada asker olduğunuzu görmek, başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada askeri donanma görmek, şeref şan ve sevince delâlet eder. Çünkü donanma bir milletin iftihar kaynağı dır. Bazı kere de donanma görmek, iş ile tâbir olunur. Ayrıca asker görmek, sefere çıkmayada işaret eder.

Askere gitmemiş bir gencin rüyada haki renk görmesi, hemen silah altına çağırılacağına işarettir.

Rüyada büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza yorumlanır. Rüyada, asker evinde olmak, hastalanılacağına,kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağına işarettir.

Rüyada askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde,kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize yorumlanır.

Rüyada silahsız asker görmek

Rüyada silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.

rüyada askerle konuşmak

Rüyada Askerle konuştuğunu görmek, işlerde zorluk çekmemeye işarettir. Rüyada bir şehre veya bir mahalleye veya bir sokağa asker geldiğini görmek, yağmur ile tabir olunur.

Askerin geldiği yerlere yağmur yağar. Bazı kere de asker görmek, müminler hakkında zafer ve zalimlerden intikam almak ile tabir olunur.

Rüyada asker olmak

Bir kimsenin kendisini asker olarak bir alayda eğitim yapıyor görmesi veya subay rütbesiyle görmesi, hükümet adamlarında iyilik ve himaye göreceğine delâlet eder. Rüyada bir askeri birlikte ve en önde bayrak taşıdığını görmek, memlekette şan ve şöhret sahibi olarak tanınmaya işarettir.

Bir kimsenin rüyada bölük halinde giden askerler görmesi, o yer halkı için huzur ve saadete delâlet eder. Çünkü asker devletin kuvvetidir. Kendisinin de o askerlerden biri olduğunu görmek, Aile huzuruna, işlerin düzgünlüğüne ve emniyete
delâlet eder. O bölüğün başında kumandan olduğunu görmek, her yerde sözünün dinleneceğine ve herkes tarafından kendisine saygı gösterileceğine işarettir.

Rüyada askeri donanma görmek

Rüyada askeri donanma görmek, şeref şan ve sevince yorumlanır. Çünkü donanma bir milletin iftihar kaynağı dır. Bazı kere de donanma görmek, iş ile tâbir olunur.

Yine rüyada asker, sefere ve yolculuğa yorumlanır.

Rüyada Asker yorumları

sema

ben rüyada asker kardeşimi gördüm hiç konuşmuyordu yazı yaziyordu

Oktay

Ruyamda bir sürü asker beni korumaya çalışıyordu

leyla

rüyamda sadece asker gördüm

merve

silahlı asker ğördüm

BURCU

RÜYAMDA ASKERİ YARALI GÖRDÜM VEKONUŞTUM AMA SONRADA ŞEHİT OLDU

hamileyim

ben 1 haftalık hamileyim .rüyamda doktor olmuştum ultrasyondan bebeğe bakıyordum. ben bebekler ikiz diyordum.

su

rüyamda bir at vardı. atın üzerinde aynı boylarda iki tane biri kız biri erkek bebek vardı.

ecem su

rüyada bebek yıkıyordum. sonra saçları olmamasına rağmen saçlarını kurutma makinasıyla kurutuyordum.

ecem

ben rüyamda hamile bir kız gördüm. bebek kıyafetleri alıyordu. bebek kıyafetlerinden biri mavi diğeri pembeydi.

ece

ben rüyamda ikiz bebek gördüm. ben hamileyim. bu ikiz olacak anlamına mı geliyor.

eda

ben 2 gün arka arkaya rüyamda69 asker gördüm. sevgilimi vuracaklardı. ben sevgilimin önüne geçtim. ertesi gün uyandığımda sevgilim ben bir hafta sonra askere gideceğim dedi.

hamileyiö

ben şimdi beş aylık hamileyim. rüyamda da doktor gördüm. ne demek oluyo bu bebeğime bir şey mi olacak

ecem su

ben rüyamda askerlerle konuşuyordum

ali

rüyamda öleceğm düşünüyordum 3 5 kere öleceğm blyordum rüyamda

ali

rüyamda öleceğm düşünüyordum 3 5 kere öleceğm blyordum rüyamda

hkan

askerliğimden 6 yıl geçti ama ruyamda ara sıra askere çağrıldığımı gördüm ınsallah hayra delalettır

tuana

rüyamda 4 5 arkadaşımla beraber marketteydik. sonra kafası kesik bir asker gördük. o askerin başka arkadaslarıda vardı. biz onlardan kaçıyorduk

Tuba

ruyamda her asker grusumde basıma bı bela gelıyo hadı hayırlısı

mustafa

rüyamda akrabamın kızının üzerinde jandarma elbisesi giyinmiş gördüm nedir

ayşe

rüyamda kumsaldayım ve denizin ötesinden milyonlarca asker bana doğru geliyor etrafta insanlar da var sonra askerler yaklaşıyor içlerinden bir tanesi bana doğru gelip kolyesini boynuma takıyor kolyesi türk bayraklı ve elime bir tane de seccade veriyor üstünde adım yazılı beni sevdiğini benim için geldiğini söylüyor ardından sarılıyor ve ben bir anda iş yerime geliyorum iş yerimde merdivenlerin girişleri duvarla örülü geçemiyordum :( çok tuhaftı ve bu rüyayı sabah 7.58de uyanıp yattım tekrar 8.13te kalktım o arada gördüm

hülya

rüyamda asker bana elsallıyurdu

özgür kız

bir düğün gördüm ve düğündeki erkeklerin hepsi sivil askerdi?Anlamı nedir?

ayşe ince

ruyamda bir tane asker gördüm hoş geldin dedim benime konuşmadı

yavuz

MERHABA:Kendimi asker ve askeri araçları boyamak üzere elimde siyah bir boya ile gördüm manası ne olabilir

fidan

ben ruyamda askere yardim etim bana asker tesekur ederim dedi ne anllaa gelir

fetiye yıl

rüyamda askrler beni uçakla aldılar eve geticeklerdi ama eve gelmeden uyandım ne anlama geliyor

can

rüyada abim askerrde gördüğümde kötü sözler aklıma gelir

hikmet

Ruya asker goruyosam basima gelmeyen felaket kslmiyor

uğur

ben 27 yaşındayım askerliğimi yapalı 6 sene oluyor annem rüyasında beni askerden izine gelmiş görür ne demek bu

nurdan

mrb ben rüyamda çok kalabalık asker topluluğu gördüm aralarında bir sürü mahkum yürüyerek kapalı bir yere götürüyorlardı aralarında iki tane mahkum yaralıydı toplam 100kadardı hapsinin sayısıcevap yazarsanız sevinirim çok teşekkürler

tülay

Rüyamda askerler gökte ucuyorlardı gökten yere iniyorlardı ve kalabalıktılar teşekkürler.

ahmet

rüyada 3 çocuk bir asker görmek beklemek ne demek

rüyada diş

bugun rbugun rüyamda üst dişim yerinden çıktı

Ceyda

Rüyamda annem beni bakkala birşey almaya gönderiyor evin önündeyken karşı komşunun pekte samimi olmadığım hatta pek alakam olmayan bi kız o kızı atın üstünde bembeyaz gelinliğiyle görüyorum ailesi onu götürüyor çok mutlular kıza gülümsüyorum kız gittikten sonra yağmur yağmaya başlıyor sonra yağmur duruyo bakkala gidiorum annemin söylediği şeyi alıyorum döndüğümde dükkanın kepengini kapatırken 2 adam kafasında türk bayraklı bi puşi takmış teröristmi askermi anlayamıyorum geliyor bana teröristler pisliktir diyor ben yorum yapmıyorum sonra bi bakıyorum o adamlar kavga çıkarmış araba geliyor vuruluyorlar çok kötü çatışma çıkıyor meğer onlar tereristmiş yakın arkadşım var ona diyorum bze gel gelmiyor..YORUMLARMISINZ ORUÇ TUTTUĞUM GÜN GÖRDÜM REGAİP KANDİLİ GECESİ GÖRDÜM VE SEVDİĞİM VAR AİLEM NE DCEK DYE DÜŞÜNYORUM ONLA Bİ ALAKASI VAR MI ALLAHA YALVRIYODUM Bİ İŞARET GNDR DYE.. YAZARSANZ ÇOK SVINIRIM ŞMDİDEN TŞK.LER :)

cennet

yolda uzanıp şehit olmuş ve kanlar akan birsürü asker sıra sıra

bılge

ruyamda ordu seklınde unuformalı askerler hepsınde sılah var ve ulkemızde savas oluyomus askerlerıın yaralı olanıda var sehıt olanıda sılahlı bır sekılde ayakta duranıda

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*