Rüyada Makyaj Görmek

Rüyada makyaj yapıldığını görmek , kısa süreli fakat tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir.

Rüyada makyajla ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür Rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir.

Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır.

Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz; bir düşmanınız olduğu anlamına gelir. Size kötülük yapmaya çalışabilir. Dikkat etmenizde yarar var.

Rüyada makyaj, aldatma olarak yorumlanır. Ama kadın makyaj yaptıktan sonra daha güzel bir duruma gelirse, aldanmanın sonunda çok güzel olacaktır.

Rüyada makya yapmak, hile ve aldatmaya isarettir.

Makyaj rüyaları genellikle iyi sayılmazlar. Bu aldatma, kandırma olarak yorumlanır. Makyajı yapan tanıdıksa aldatacak da odur.

Tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. Kadının makyaj yapması fena sayılmaz. Ama erkeğin makyaj yapması, art niyet, çıkar ve aldatmadır.

Rüyada makyaj yaptığınızı görmek; işlerinizde büyük başarılar elde edeceğinize, çevreniz tarafından çok sevilen bir insan olduğunuza işarettir.

Rüyada Makyaj yorumları

aysel

Ruyamda bir ev magaza gibi biryerdeyim makyas cantasinin icinde sadece fondoten ve maskara var surup nasil oldum diyorum guzellesiyorum . ve yaklasik 7 erkekte mavi takim elbise giymus bn hep neden mavi giyinmissiniz diyom anlamadim gitti.
Yorumlayan olursa secinirim.
Smddm tsk

özlem

Kuzenim rüyasında abartılı bir şekilde makyajlı görmüş

tugba

tanıdıgım birisi kuaförde makyajını kendisi yapıyodu bende ona bakıyodum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*