Rüyada Lale Görmek

Renklerle bezenmiş lale tarlasını görmek, bulunduğu topluluk içinde faydalı olabileceği bir göreve tayin edilecekse de bu vazifede kendi huzur ve rahatını bozacağına; Rüyada lale toplamak, tehlikeli bir arkadaşlıktan sonra tam zamanında işin farkına vararak bu tehlikenin önleneceği şeklinde yorumlanır.

Çok güzel ve iyi bir kimseye aşık olacağınızı işaret eder. Lale dikmek çevrenizdeki insanlara yardımda bulunacağınıza işarettir. Laleyi koparmak işleriniz düzelecek demektir.

Evlilik ve aşkla ilgili kısmettir. Anlayışlı, gururlu, iyi niyetli, dengeli birisini temsil eder.

Lale görmek, asik olmaya isarettir. Erkegin lale görmesi güzel bir kiza, kizin lale görmesi ise, bir delikanliya asik olmaya isarettir. Lale yetistirdigini gören kimse, yakinlarindan ve akrabalarindan itibar ve saygi görmeye isarettir.

Rüyada Lale yorumları

meraklı

ben rüyamda kırmızı ve sarı lale ağacı gördüm

ceren

sarı laleler gördüm

merve

rengarenk lale bahçesindeydim işyerime ekmişlerdi ne acaba

aysel

lale tarlası gördüm rengarenk laleler vardı çok büyük bir tarlaydı

Lale

Rüyamda dağ benzeri bir yerde sarı lale bahçesi gördüm geceydi ama lalelerin oldugu yer aydınlık gibiydi yanımda kardeşim ve iki kuzenim vardı oraya araba ile gittik erkek olan kuzenim ağlıyordu

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*