Rüyada Lahana Görmek

Kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye, hoş olmayan şeylere, Elinde Lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağına delalet eder.

Rüyada lahana görmek, Rüya sahibinin sırrına ve gizli mala işaret eder. Rüyada lahana yapraklarının sararmış olduğunu görmek, hastalık ile tâbir olunur. Bazı kere de lahana görmek, bedeni ve kalbi katı, kaba, merhametsiz bir kimseye alâmettir.

Lahanayı alıp keserek yediğini görmek, âlemin sırrına vâkıf olmağa çalışmaya işarettir.

Rüyada lahana görmek, hemen hemen bütün insanlar hesabına iyi değildir. Rüyada asma, üzüm ve lahanaları pazara götürdüğünü görmek, şiddet ve meşakkata delâlet eder.

Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak; evliyseniz, eşiniz size ihanet edecek ve sizi çok üzecek demektir.

Hayatınızda birçok sorun yaşayacaksınız. Eğer lahana yeşilse aşk hayatınız alt üst olacak. Evliyseniz, eşinizin ihanetine uğrayacak, çok üzüleceksiniz.

Arka arkaya gelecek para, devamlı büyük gelir olarak yorumlanır.

Rüyada lahana görmek gizli mala ve sirra delalet eder. Lahanayi alip keserek yedigini gören, baskalarinin sirlarini ögrenmege çalisir, eline gizli mal geçer.

Lahana yapraklarinin sararmis oldugunu gören, hafif bir hastaliga yakalanir ve sakladigi paradan bu hastaliktan kurtulmak için sarf eder.

Bahçeden bir lahana kesip evine getiren sir saklamakla taninir. Bir baska rivayete görede: Rüyada lahana görmek kalbi kati kaba bir adama isarettir.

Bir kimse rüyada elinde lahana yapraklan oldugunu görse, istedigini elde edecegine isarettir. Lahana görmek bütün insanlar ve bahusus ticaret ehli için hos degildir. Lahanalari pazara götürenleri görmek, siddete isarettir.

Rüyada Lahana yorumları

zehra

rüyamda beyaz lahana alıyorum manavda ama lahana cok ucuz aldıgım lahana yaprakları ayrılmıs bırbırınden bırazda hem yesıl helde sarı ydı yapraklar

edip mert

rüyamda lahana yapraklarını gördüm

ayse

lahana gormek

gulcan

bende bbeyaz lahanadan sarma yapiyom anneme acaba ogrenebilirmiyim

nil

rüyamda topraktan tazecik ve yeşil lahanalar çıkardığımı gördüm.babam ve annem yanımdalar lahanalar çok olunca almak isteyenler oluyor ve babam kilosu 27 lira diyor.acaba anlamı nedir.

enver

kuru lahana yaprağına sarılmış bir deste eski kağıt para elimde ve lahana yaprağı kuru olduğu için dökülüyor.anlamı nedir.

sena

rüyamda bir kaç kişi arasında çok büyükk lahana ğördüm biri lahanayı ortadan ikiye ayırıp yapraklarını bize gösteriyor dikatimi çeken lahananın kocaman ve parlak oluşu tşk dikkate alırsanız sevinirim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*